Dyskusje o Pffshop przeniesione z innego tematu

Dyskusje o oprogramowaniu Pffshop, nie pasujące bezpośrednio do pozostałych kategorii

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Lesiu » 2009 mar 15, N 21:47

Tu nie potrzeba używać "zaplecza" żeby dowieść, iż "Pffshop na pierwszym miejscu" to bajka. Nie twierdzę, że oprogramowanie pffshop jest do bani, nie powiem również, że to wymarzone rozwiązanie e-commerce. Śmieszy mnie jedynie sposób promocji tego softu przez Pana Tomasza. Wiem też, że pffshop da się odpowiednio zmodyfikować i uczynić to oprogramowanie bardziej przyjaznym wyszukiwarkom.

Panie Tomaszu, ma Pan tutaj do czynienia głównie z ludźmi, którzy żyją z e-commerce i pewna część forumowiczów ma pewne pojęcie o sprzedaży w internecie. Na wielu z nich to wspomniane już przeze mnie "bla bla bla" nie działa i jeżeli szuka Pan tutaj potencjalnych klientów to na pewno nie przy pomocy obecnie stosowanych technik. Konkretów wciąż mało, a hasła typu "pełna integracja z allegro" czy "program lojalnościowy" udowodniły jedynie, że sposób prezentacji oprogramowania pozostawia po pierwsze wiele znaków zapytania, a po drugie dużo do życzenia.

Jeżeli jest to tak wspaniałe oprogramowanie sklepu internetowego to jestem gotów przeprowadzić test aplikacji pffshop zarówno pod kątem możliwości, funkcjonalności (frontend, backend) oraz SEO bez opłaty. Oczywiście w zamian za jedną licencję tejże aplikacji.
Lesiu
 

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Pffshop » 2009 mar 16, Pn 02:05

Dobrze, popatrzmy w takim razie na inne wyniki, które nie są na pierwszych pozycjach.
Widziałem, że pozycjonowałeś w swoim zapleczu myszkę logitech g9. Niestety takiej w demo nie mam. Ale mam logitech g7. Sprawdź pozycję. Oczywiście - zero pozycjonowania.

Idziemy dalej. Nie wiem jakie studia skończyłeś, nie wymagam znajomości pojęć fachowych, ale jest książka pt. "Finanse behawioralne". Jest to również dziedzina nauki. Młoda, niepopularna, ale wkrótce będzie bardzo modna. Nie ważne. Sprawdź wyniki dla frazy "Finanse behawioralne".

I tak dalej, i tak dalej.

W tej chwili zmieniliśmy demo. Kod XHTML wersji demonstracyjnej został poprawiony. Możliwe, że dalej można zrobić kilka zmian. Jeden z moich Klientów, pozycjoner, wysłał mi listę kilku zmian jakie chciał wprowadzić - bez problemu mogliśmy te zmiany dla niego przygotować.

Co do propozycji testów - dziękuję za propozycję. Jakbyś ją zgłosił jakieś pół roku temu - bez wahania bym przyjął. Teraz owe testy są, mam nadzieję, zbędne. Usunęliśmy błędy. Wprowadziliśmy gro udogodnień i poprawek względem wersji pierwotnej. Tak więc miło, że tak się o nas troszczysz, ale naprawdę nie trzeba. Co nie zmienia faktu, że zapraszam do grona zadowolonych Klientów Pffshop. Zawiedziony nie będziesz!

Pozdrawiam,
Tomasz Michalski - Grupa PFF
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009 lut 11, Śr 08:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Lesiu » 2009 mar 16, Pn 09:49

Pffshop napisał(a):Widziałem, że pozycjonowałeś w swoim zapleczu myszkę logitech g9. Niestety takiej w demo nie mam. Ale mam logitech g7. Sprawdź pozycję. Oczywiście - zero pozycjonowania.

Pudło! Nie promuję żadnej myszki Logitech, a artykuły mojego autorstwa odnośnie myszki komputerowej dotyczą konkretnego, mojego egzemplarza myszki Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się. Faktycznie można ten link znaleźć w wyszukiwarce wpisując hasło logitech mx revolution.

Pffshop napisał(a):Nie wiem jakie studia skończyłeś, nie wymagam znajomości pojęć fachowych, ale jest książka pt. "Finanse behawioralne". Jest to również dziedzina nauki. Młoda, niepopularna, ale wkrótce będzie bardzo modna. Nie ważne. Sprawdź wyniki dla frazy "Finanse behawioralne".

Ugryzę się w język, gdyż jeśli miałbym to skomentować bo byłbym niemiły. Widać, że albo jest Pan jeszcze na studiach albo świeżo po. Takie zachowanie minie... przynajmniej większość osób dojrzewa.

Pffshop napisał(a):Tak więc miło, że tak się o nas troszczysz, ale naprawdę nie trzeba. Co nie zmienia faktu, że zapraszam do grona zadowolonych Klientów Pffshop. Zawiedziony nie będziesz!

Bla bla bla...
Lesiu
 

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Pffshop » 2009 mar 16, Pn 12:09

Lesiu napisał(a):Pudło! Nie promuję żadnej myszki Logitech, a artykuły mojego autorstwa odnośnie myszki komputerowej dotyczą konkretnego, mojego egzemplarza myszki Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się. Faktycznie można ten link znaleźć w wyszukiwarce wpisując hasło logitech mx revolution.


Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

Lesiu napisał(a):Ugryzę się w język, gdyż jeśli miałbym to skomentować bo byłbym niemiły. Widać, że albo jest Pan jeszcze na studiach albo świeżo po. Takie zachowanie minie... przynajmniej większość osób dojrzewa.


Rozmowa nie dotyczyła dojrzewania, tylko pozycji w wynikach wyszukiwania. Mój przekaz nie miał charakteru zaczepnego.

Lesiu napisał(a):Bla bla bla...


Słaba odpowiedź. :) Nie mniej jednak cały czas proponuję zakup licencji. 829zł brutto to nie wiele...


Reasumując - liczę na jakąś konkluzję tematem wyników dla dwóch zaproponowanych fraz.

Pozdrawiam,
Tomasz Michalski - Grupa PFF
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009 lut 11, Śr 08:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez golumnw » 2009 mar 16, Pn 13:12

Nadal nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego nie chce Pan przedstawić kilku najlepszych wdrożeń.
Taka prezentacja zapewne ułatwiłaby osobą niezdecydowanym podjęcie decyzji co do zakupu waszego oprogramowania, tym bardziej że liczba zaprezentowanych realizacji na waszej stronie jest bardzo mała.
Jeśli nie chce Pan tego zrobić publicznie to zachęcam do wysyłania takiej list wiadomościa prywatną.
Nie będe ukrywał, że od jakiegoś czasu szukam godnego uwagi skryptu do sprzedaży z łatwością wprowadzania modyfikacji od tej pory rozważałem wspomniane powyżej sunweb i epro.
Avatar użytkownika
 
Posty: 213
Dołączył(a): 2008 maja 15, Cz 20:51
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez zsedc » 2009 mar 16, Pn 17:07

Już pisałem kiedyś na tym forum. Nie wymagajcie od informatyka (większości informatyków) umiejętności współpracy na innych poziomach niż informatyka (np pisanie aplikacji webowych). Pan Tomasz jest pewnie świetnym programistą aplikacji webowych i chwała mu za to. My z tego forum jako handlowcy, marketingowcy i biznesowi negocjatorzy powinniśmy zauważyć, że dana osoba nie ma talentu do sprzedaży i umieć odpowiednio do niej podejść. Myślę, że dla nas wyzwaniem jest umiejętność wychwycenia dobrego produktu, który nie ma w koło siebie żadnej reklamy i żadnego marketingu - jak się uda to można być z siebie dumnym. Oczywiście niesie to ze sobą ryzyko utrudnień i nieudogodnień na przyszłość, ale też korzystną cenę i przewagę w umiejętnościach miękkich nad niedoświadczonym sprzedawcą.

Powodzenia:)
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Pffshop » 2009 mar 16, Pn 17:30

Sugeruję najpierw postawić się po mojej stronie, pod masakrycznym obstrzałem bzdurnych stwierdzeń, a potem wyciągać wnioski na temat umiejętności sprzedaży. Nie jest łatwo się bronić... Tym bardziej, że gra jest o pusty orzech. Ja Wam nic nie dowiodę, ani Wy mi. Dlaczego? Bo zupełnie nie znacie produktu, który sprzedaję. Dla Was jest drogi i kropka. Cała dyskusja.

A teraz pointa tej całej opowieści. Pffshop jest oprogramowaniem młodym. Cała lista naszych realizacji zamyka się w kilkunastu pozycjach (już może 20). Większość już widzieliście na stronie. Lada dzień dodam kolejne. Czekam jeszcze na przeniesienie dwóch projektów na docelowe serwery. Z czego jeden projekt jest palce lizać. Ale zbyt wielu projektów nie mamy. Może dlatego jeszcze zależy nam na Klientach i jestem obecny na większości tego typu forów?!
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009 lut 11, Śr 08:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez tofif » 2009 mar 17, Wt 17:25

sami sibie robimy szate graficzna :) ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez pbas » 2009 kwi 19, N 13:21

Oj, robi się powoli jak zwykle - gadki szmatki...

@Pffshop

  • nie porównuj Waszego produktu do KQS.store - zwłaszcza, nie neguj KQS.store - nie wypada, gdyż jesteś stroną w takim porównywaniu
  • skup się na Waszym produkcie - prezentuj funkcje, atuty i wady Waszego produktu, przedstaw plan rozwoju (jakie będą nowe funkcje itp)

@forumowicze

  • nie mają sensu dyskusje o cenie

@forum

  • utworzyłem dział "dyskusje" aby tego typu rozmowy znajdowały się we właściwym miejscu - wątek pierwotny podzieliłem i dyskusję nie związaną z konfiguracją Pffshop, przeniosłem tutaj

Pozdrówka
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron