Dyskusje o Pffshop przeniesione z innego tematu

Dyskusje o oprogramowaniu Pffshop, nie pasujące bezpośrednio do pozostałych kategorii

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez marpit » 2009 mar 11, Śr 12:18

Ale czy ktoś kto ma KQS byłby zdecydowany na przejście na cokolwiek innego? Wątpię.
Nie zapominajmy że na forum pewnie 100% osób ma oprogramowanie KQS i większości był to świadomy wybór ;)
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Lesiu » 2009 mar 11, Śr 13:27

marpit napisał(a):Ale czy ktoś kto ma KQS byłby zdecydowany na przejście na cokolwiek innego? Wątpię.

Gwarantuję, że się mylisz. Ja znam kilka takich osób.
Lesiu
 

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez marpit » 2009 mar 11, Śr 13:56

Lesiu napisał(a):Gwarantuję, że się mylisz. Ja znam kilka takich osób.

Z tego forum ?
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Lesiu » 2009 mar 11, Śr 14:13

Na tym forum zarejestrowanych jest 640 użytkowników. Sugerujesz, że każdy, kto posiada KQS powinien zarejestrować się na tym forum?
Lesiu
 

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez marpit » 2009 mar 11, Śr 16:46

W który miejscu cokolwiek sugeruję? Zadałem tylko pytanie.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez grzejan » 2009 mar 11, Śr 22:09

marpit napisał(a):Ale czy ktoś kto ma KQS byłby zdecydowany na przejście na cokolwiek innego? Wątpię.


Jakiś czas temu chciałem postawić drugi sklep na KQS - oczywiście legalnie. Po dosyć dużych perturbacjach i niemałej różnicy zdań w temacie prób ze skryptem KQS - świadomie zrezygnowałem z rozwiązania opartego na KQS. Powstał inny sklep na skrypcie sstore - prosty - mniej funkcjonalny może, ale działa i ma się dobrze. Czy jest super seo? - nie. Jednak po 3 miesiącach działania jest dobrze widoczny na istotne frazy i przynosi dochód. I o to chodzi....
Polityka firmy dostarczającej skrypt oprogramowania musi być nastawiona "na klienta" - stąd szukanie alternatywnego do KQS rozwiązania.
W planach jest kolejny sklep - na jakim będzie skrypcie trudno mi jeszcze powiedzieć, może KQS, może inne - jakieś szanse miałby pffshop, gdyby poza roztaczaniem pawiego ogona operował konkretami i przyjazną ceną - w tej chwili odpada, choć jest taki seo seo seo. Wydam kilkaset złotych na pozycjonowanie na prawie każdym istotnym sklepowym skrypcie i osiągnę więcej niż z seo pffsopem.
Mógłby być alternatywą dla KQS - ale niestety nie chce.
Mozna sprzedać jeden jakiś produkt w miesiącu za 800, mozna sprzedać 20 za 250. Bilans prosty.
 
Posty: 87
Dołączył(a): 2008 maja 14, Śr 16:55
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez zsedc » 2009 mar 11, Śr 22:44

Jedyny słuszny sklep to będzie kolejna edycja Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się - jak wyjdzie to zamierzam korzystać tylko z tego sklepu.
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Lesiu » 2009 mar 12, Cz 00:39

Ja z PrestaShop wiązałem dość poważne nadzieje. Niestety rozwój tej aplikacji nie idzie w takim kierunku jak się spodziewałem. Brak możliwości składania zamówienia bez konieczności rejestracji dyskwalifikuje na dzień dzisiejszy owe oprogramowanie.
Lesiu
 

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez zsedc » 2009 mar 12, Cz 00:54

Lesiu napisał(a):Ja z PrestaShop wiązałem dość poważne nadzieje. Niestety rozwój tej aplikacji nie idzie w takim kierunku jak się spodziewałem. Brak możliwości składania zamówienia bez konieczności rejestracji dyskwalifikuje na dzień dzisiejszy owe oprogramowanie.


Już jest poprawka zatwierdzona do wprowadzenia w kolejnej wersji Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Poza tym kod sklepu jest tak świetnie i przejrzyście napisany (jak WordPress), że tylko pisać swojej moduły i patrzeć jak kupują:) Prestashop to będzie oprogramowanie, które dość poważnie zrewolucjonizuje rynek oprogramowania sklepów internetowych. Tak jak stało się to z CMS, liczy się Joomla i Drupal a profesjonaliści tworzą jedynie moduły i dodatki do nich lub je nieco modyfikują.
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron