Dyskusje o Pffshop przeniesione z innego tematu

Dyskusje o oprogramowaniu Pffshop, nie pasujące bezpośrednio do pozostałych kategorii

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez radek170777 » 2009 mar 12, Cz 07:08

Odbiegacie od tematu, proponuję podzielić wątek. Gdzie są Admin i Moderatorzy :?: :roll:
 
Posty: 717
Dołączył(a): 2008 kwi 24, Cz 13:56
Lokalizacja: www.szadek.net
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Pffshop » 2009 mar 13, Pt 01:13

Kilka dni mnie nie było i sam nie wiem co mam napisać i komu.

Po pierwsze - bardzo słuszna uwaga pojawiła się dot. wydajności. Was podniecają długie listy funkcji, świetnie. Mnie podniecają szybko działające sklepy i najważniejsze funkcje. Po cholerę mamy pisać 50 zbędnych modułów, kiedy przeciętny sklep wykorzystuje kilka(naście) podstawowych. A kodu nie oszukasz. Albo coś jest wydajne, albo coś ma tak rozległą bazę danych, że cudów nie ma - działa średnio fajnie.
A jak ktoś chce jakąś dodatkową funkcjonalność - to my nie KQS - szyjemy na miarę. Potrzebujesz, opisujesz, wyceniamy i wdrażamy.

Druga sprawa - ktoś zarzucił mi braki w umiejętności liczenia - być może, natomiast gratuluję wniosków typu lepiej sprzedać 20 x 250 niż 1 x 800. Na papierze tak. Ale jak przyjrzysz się profilowi naszej działalności to zmienisz zdanie. My sprzedajemy kompletną usługę. Pomagamy. Konfigurujemy. Jesteśmy do dyspozycji klienta. Ile osób do supportu musiałbym zatrudnić, żeby obsłużyć taką ilość klientów? To wszystko nie jest takie proste, jak mówisz. Owszem 5000 to więcej niż 800. Ale rozbudowany sklep, z indywidualną szatą graficzną i listą dodatkowych funkcjonalności kosztuje około 3000-4000zł (nie chce też straszyć - zależy co - mamy realizacje i po 2000zł, mamy po kilkanaście tysięcy). I jak teraz spoglądasz na rachunki?

No i ostatnia kwestia - to nie jest tak, że Wy nie jesteście dla mnie Klientami. JESTEŚCIE. Jak najbardziej. Każdy kto chce założyć sklep i mieć poczucie, że jego sklep jest ładny, funkcjonalny i szybko działa jest osobą, która pasuje do profilu Klienta naszej firmy. Myślę, że większość z Was tak spogląda na te kwestie. Rozmowa o tym czy grafika powinna być ładna, czy lepiej minimalistyczna (ładny eufemizm :) ). Moim zdaniem to rozmowa o niczym. Grafika sprzedaje, bo zapada w pamięć. A jak sklep jest brzydki - kupisz, bo najtańszy i zapomnisz. Jeśli chodzi Ci o marginalne marże - pewnie, nie inwestuj. Jeśli chcesz pokazać się z dobrej strony i zyskać klientów, którzy będą pod wrażeniem sklepu - inwestuj w grafikę!

Pozdrawiam,
Tomasz Michalski - Grupa PFF
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009 lut 11, Śr 08:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez marpit » 2009 mar 13, Pt 09:02

A co z listą funkcji? Jeżeli jest ich kilkanaście to też chcemy zobaczyć.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez grzejan » 2009 mar 13, Pt 18:00

a mnie interesuje cena....... :)
powiem krótko - oczekuję 50 procentowego rabatu (przez jakiś czas) dla pierwszych złapanych jeleni z tego forum :P
Jeśli się sprawdzi PFFSHOP - może i będą następni.
 
Posty: 87
Dołączył(a): 2008 maja 14, Śr 16:55
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez golumnw » 2009 mar 13, Pt 21:44

wciąż liczę, że zaprezentuje nam Pan listę realizacji, które Państwo wykonaliście. szczerze jestem ciekawy jakie są efekty waszej pracy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 213
Dołączył(a): 2008 maja 15, Cz 20:51
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Lesiu » 2009 mar 14, So 19:04

Pffshop napisał(a):Więc pracy nam nie brakuje. Rabaty są dobre jak ktoś nie ma co robić. Ale powiem inaczej. Jak już się zdecydujesz i będziesz wiedział co dokładnie potrzebujesz - napisz na mojego maila t.michalski w domenie pff.pl i opisz co potrzebujesz.

Bla bla bla... już mam dość tej papki. Po raz n-ty czytam to samo... "mamy dużo zleceń, nie potrzebujemy dodatkowych, jesteśmy dla innych klientów, nasi klienci wiedzą czego dokładnie potrzebują". Skończ waćpan.
Lesiu
 

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez grzejan » 2009 mar 15, N 13:15

zsedc napisał(a):Jedyny słuszny sklep to będzie kolejna edycja Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się - jak wyjdzie to zamierzam korzystać tylko z tego sklepu.


Proponuje załozyć wątek prestashop - zdaje się że kolega Lesiu postawił na na tym skrypcie jeden sklep, gdyby było dopracowane spolszczenie i ciekawe poprawki, skrypt może być przyszłoścowy.
 
Posty: 87
Dołączył(a): 2008 maja 14, Śr 16:55
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Lesiu » 2009 mar 15, N 20:14

Jeszcze nalezy dodac, ze ten news o "Pffshop na pierwszym miejscu" jest juz lekko nieaktualny.

PS. PrestaShop moze byc przyszlosciowy, o ile zostanie zlikwidowana koniecznosc rejestracji przed dokonaniem zakupu. Na dzien dzisiejszy to najwiekszy blad aplikacji. Ale swoje mozliwosci ma...
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się - to jeden ze sklepow zrobionych na PrestaShop, od razu mowie, ze nie mam z nim nic wspolnego... to po prostu bardzo ciekawe wdrozenie jeszcze w wersji beta
Lesiu
 

Re: pffshop - skrypt sklepu

przez Pffshop » 2009 mar 15, N 20:55

Wybacz, ale szkoda mi zaplecza na Ciebie :)
Powiem szczerze, że generalnie znudziła mi się polemika, a szczególnie jej sposób. Wszelkich potencjalnych Klientów przepraszam, że zawiodłem ich nie broniąc swojego produktu (czas to pieniądz). Mam nadzieję, że ten broni się sam. Raz jeszcze zapraszam osoby, które chcą założyć profesjonalny sklep. Pełna lista realizacji jest dostępna w każdej chwili dla potencjalnych Klientów. Zapraszam do kontaktu.

Profesjonalne Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się - zapraszam do nas! :)

Pozdrawiam,
Tomasz Michalski - Grupa PFF
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009 lut 11, Śr 08:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron