allegro

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

Re: allegro

przez ZooSklep » 2008 maja 24, So 18:08

redvan napisał(a):
    Informujemy, że 17 czerwca zostaną wprowadzone zmiany w Regulaminie Sklepów Allegro.
    W części IV. PRAWA I OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKA SKLEPU dodany zostanie następujący punkt:

    4. Użytkownikowi Sklepu nie wolno zamieszczać w nazwie, logo, opisie i na stronie informacyjnej sklepu adresów stron sklepów internetowych i innych stron, za pośrednictwem których prowadzona jest sprzedaż oraz odsyłaczy (linków) do takich stron.




no i teraz czekac na kolejna zmiane regulaminu jak zakaza zakladania nazw uzytkownikow jak np. moja e-wozki_pl a istniejace nazwy zostana skrocone o koncowke _pl...Normalnie kupa smiechu !

Mam nadzieję , że nie będą kazali mi zmienić loginu ZooSklep_com_pl :lol:
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: allegro

przez Radek » 2008 maja 28, Śr 18:24

ZooSklep napisał(a):Mam nadzieję , że nie będą kazali mi zmienić loginu ZooSklep_com_pl :lol:


Niestety patrząc co się dzieje jest bardzo prawdopodobne, że będzie trzeba zmieniać :/
Już zmiana w regulaminie sklepów powoduje, że wiele osób będzie zmuszonych do zmiany nazw sklepów allegro :/
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2008 maja 14, Śr 21:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron