KQS 3.8

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: KQS 3.8

przez lity » 2014 mar 04, Wt 12:55

Techtron napisał(a):
Czy da się coś z tym zrobić??



Rezygnacja z cen netto i brutto. Ustawić na: Podane w sklepie ceny są cenami brutto


Paweł
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2010 kwi 02, Pt 08:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: KQS 3.8

przez marpit » 2014 mar 05, Śr 23:24

Alledrogo nie powinno się nigdy wspierać :) ale większość to robi korzystając z payu itd...

A co z opcją że jak ma się konto w paczkomatach to nie można wysyłać przez inne systemy? O ile pamiętam to było coś takiego.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: KQS 3.8

przez seopol » 2014 mar 18, Wt 12:15

czy ktoś już może już testował płatny dodatek integracyjny z e-nadawcą poczty polskiej? czy ten dodatek będzie działał z usługą kurier48?
Avatar użytkownika
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2008 maja 08, Cz 14:55
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: KQS 3.8

przez lity » 2014 mar 19, Śr 13:10

seopol napisał(a):czy ktoś już może już testował płatny dodatek integracyjny z e-nadawcą poczty polskiej? czy ten dodatek będzie działał z usługą kurier48?



Dodatek działa z usługą kurier48.


Paweł
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2010 kwi 02, Pt 08:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: KQS 3.8

przez seopol » 2014 mar 19, Śr 13:21

dzięki. Testowałeś może? Nie ma błędów?
Avatar użytkownika
 
Posty: 95
Dołączył(a): 2008 maja 08, Cz 14:55
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: KQS 3.8

przez lity » 2014 mar 19, Śr 13:35

seopol napisał(a):dzięki. Testowałeś może? Nie ma błędów?



Cały czas używam i błędów nie ma.


Paweł
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2010 kwi 02, Pt 08:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: KQS 3.8

przez amanita99 » 2014 mar 21, Pt 15:36

Chciałem skorzystać z " przeliczniki w konfiguracja dla danego poziomu cenowego na podstawie ceny zakupu "

Czy wyświetla się u Was w Konfiguracji ta możliwość? Aktualizowałem 2 tyg temu, i dzisiaj pobrałem i zaktualizował i dalej nie ma tego...
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2012 maja 05, So 23:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: KQS 3.8

przez formika » 2014 mar 25, Wt 12:09

kasiawin napisał(a):
marpit napisał(a):
kasiawin napisał(a):
redvan napisał(a):
kasiawin napisał(a):Potrzebujemy (tak ja większość przypuszczam) powroty do możliwości korzystania z paczkomatów - tak jak było, że klient wybierał paczkomat automatycznie i list generowany był również automatycznie.

Jest to możliwe tylko jeżeli przed aktualizacją została zrobiona pełna kopia zapasowa bazy i plików sklepu.

Czyli pozostaje powrót do poprzedniej wersji i pożegnanie się z kolejnymi aktualizacjami... chyba nie jest to rozwiązanie, którego oczekujemy.
Kopie plików mamy i bazy również, więc nie jest to problem natury technicznej. Nie chcemy korzystać z Sendit vel Allegro.
Może ktoś ma propozycję modułu "Paczkomaty" choćby płatnego, ale "niezależnego" :)



Jak to możliwe aby narzucać mi wybór innego operatora do wysyłania przesyłek, nie dość tego droższego od obecnie stosowanego to jeszcze mniej dla mnie wygodnego. Mam podpisaną umowę z paczkomatami na odbiór przesyłek z magazynu ( nie zapewnia mi tego sendit) oraz niższe ceny. W informacjach KQS wynika że na każdej przesyłce mam oszczędność 1 zł... Gdzie ta oszczędność skoro na każdej przesyłce paczkomatów przez sendit'a mam ok 0,5-0,7 zł cenę wyższą? Czy ktoś usiłuje robić ze mnie idiotę? To mi podchodzi pod praktyki niedozwolone i UOKiK.... Podobna sprawa z ratami santandera - w nowej wersji dodatek płatny- do tej pory darmowy. Czy to oznacza że w kolejnej wersji dostęp do podstawowych zakładek będzie płatny, np do dostęp do panelu produktów jako dodatek płatny? Ma ktoś jakiś pomysł na et praktyki
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2008 lis 30, N 21:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: KQS 3.8

przez formika » 2014 kwi 06, N 00:58

Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić z paczkomatami, ratami Santander'a? Korzystałem z obydwu funkcji a teraz ktoś nie dość że każe sobie płacić za włączenie funkcji to jeszcze utrudnia działanie.
Dowiedziałem się że InPost próbował coś wynegocjować w sprawie integracji ale górę wzięła pazerność i brak podejścia biznesowego naszego autora kqs. W ogóle nie rozmawiał z nimi a wręcz unikał kontaktu.. Zostaje z niczym a wszelkie próby kontaktu- spełzają na niczym. Klienci mają do mnie pretensje że muszą sami wyszukiwać kodu paczkomatu. Przesyłki przez to się opóźniają, klienci sa niezadowoleni. A sendita nei przejdę z prostego powodu. Mam z nimi umowę, przyjedźają sami po paczki... po do psuć coś co działało....
Rozważam przesiadkę na inną platformę e-comerce. Mam dość humorów krzysia ze stumilowego lasu i jego bajeczki. Koleś robi z nami co chce i każe sobie za to płacić mimo że nie chcemy opcji jakie daje.
Proszę o podpowiedź jakie systemy e-comerce są sensowną alternatywą dla kqs'a, jakie macie doświadczenia z przesiadką na inną platformę
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2008 lis 30, N 21:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron