KQS 3.8

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: KQS 3.8

przez redvan » 2014 lut 25, Wt 16:25

kasiawin napisał(a):sucro - czy jesteście w stanie dokonać takich zmian?


ale co potrzebujecie dokładnie ?
Robimy wszystko - kwestia tylko ceny bo to cena uzależniona jest od ilości pracy jaka jest potrzebna do zbudowania czegokolwiek.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: KQS 3.8

przez kasiawin » 2014 lut 26, Śr 10:54

redvan napisał(a):
kasiawin napisał(a):sucro - czy jesteście w stanie dokonać takich zmian?


ale co potrzebujecie dokładnie ?
Robimy wszystko - kwestia tylko ceny bo to cena uzależniona jest od ilości pracy jaka jest potrzebna do zbudowania czegokolwiek.


Potrzebujemy (tak ja większość przypuszczam) powroty do możliwości korzystania z paczkomatów - tak jak było, że klient wybierał paczkomat automatycznie i list generowany był również automatycznie.
Avatar użytkownika
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2008 kwi 30, Śr 08:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: KQS 3.8

przez marpit » 2014 lut 27, Cz 11:06

kasiawin napisał(a):
redvan napisał(a):
kasiawin napisał(a):Potrzebujemy (tak ja większość przypuszczam) powroty do możliwości korzystania z paczkomatów - tak jak było, że klient wybierał paczkomat automatycznie i list generowany był również automatycznie.

Jest to możliwe tylko jeżeli przed aktualizacją została zrobiona pełna kopia zapasowa bazy i plików sklepu.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: KQS 3.8

przez areczek » 2014 lut 27, Cz 14:34

Ewentualnie można poprosić administratora serwera (hostingu) o przywrócenie plików i bazy sprzed daty wykonania update do wersji 3.8 (jeśli takie archiwum jeszcze posiadają)
Należy jednak pamiętać o wykonaniu kopii tabel z zamówieniami i klientami jeśli klienci się rejestrowali lub składali zamówienia po wykonaniu aktualizacji 3.8
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Dołączył(a): 2009 lip 07, Wt 18:33
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: KQS 3.8

przez kasiawin » 2014 mar 03, Pn 13:17

marpit napisał(a):
kasiawin napisał(a):
redvan napisał(a):
kasiawin napisał(a):Potrzebujemy (tak ja większość przypuszczam) powroty do możliwości korzystania z paczkomatów - tak jak było, że klient wybierał paczkomat automatycznie i list generowany był również automatycznie.

Jest to możliwe tylko jeżeli przed aktualizacją została zrobiona pełna kopia zapasowa bazy i plików sklepu.

Czyli pozostaje powrót do poprzedniej wersji i pożegnanie się z kolejnymi aktualizacjami... chyba nie jest to rozwiązanie, którego oczekujemy.
Kopie plików mamy i bazy również, więc nie jest to problem natury technicznej. Nie chcemy korzystać z Sendit vel Allegro.
Może ktoś ma propozycję modułu "Paczkomaty" choćby płatnego, ale "niezależnego" :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2008 kwi 30, Śr 08:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: KQS 3.8

przez redvan » 2014 mar 03, Pn 14:47

Budowanie niezależnego integratora z paczkomatami będzie trudne i drogie. Nie wiem czy jest ta opcją jest zainteresowane więcej niż 10 osób ( bo to już wtedy staje się opłacalne - a raczej wychodzi się na 0)
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: KQS 3.8

przez areczek » 2014 mar 03, Pn 17:59

Najważniejsze pytanie to czy taki integrator da się zamontować w etapy składania zmówienia aby całość zlatywała do PA sklepu (z tym może być największy problem ;] ... szczerze powiedziawszy to nie widzę opcji aby dało się dopisać coś do KQS aby ładowało dane do panelu administracyjnego sklepu jako np.: 'zamówienia' lub żeby było wbudowane w etapy składania zamówienia).

Wygląda na to, że użytkownicy paczkomatów będą zmuszeni do skorzystania z sendit - z drugiej strony jeśli faktycznie koszt przesyłki będzie niższy to nie bardzo wiem dlaczego nie skorzystać z ich usług ... tylko dlatego, że to grupa alledrogo? :ugeek:
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Dołączył(a): 2009 lip 07, Wt 18:33
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: KQS 3.8

przez lupad » 2014 mar 03, Pn 23:33

a moim zdaniem jest to troche nie fair ( mam tu na mysli przeniesienie paczkomatów ) klient kupuje dana usługę (mam na mysli porzednia wersje) a potem cos mu sie zabiera i jeszcze ponownie trzeba placic za ta usluge
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2010 mar 08, Pn 15:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: KQS 3.8

przez Techtron » 2014 mar 04, Wt 10:37

Czy macie jakiś sposób na zaokrąglanie kwot, chodzi o nieszczęsne grosze.

np w zamówieniach mam 100zł, a wpłata przez PayU jest na 100,01zł, albo ja widzę 99,99 a jest 100.

W sumie nie wiem co klient widzi, ja wystawiam dowód sprzedaży na to co widzę, może mieć później pretensje lub co gorsza gdzieś podkablować.

Czy da się coś z tym zrobić??
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 21:24
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości
cron