Mam pytanie o sklep KQS - proszę o pomoc

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: Mam pytanie o sklep KQS - proszę o pomoc

przez areczek » 2011 cze 25, So 18:13

Areczek, skoro od kilku lat zajmujesz się pozycjonowaniem w google to powinieneś mieć już (jak piszesz) choć minimalną wiedzę. Jakieś wolne domeny również powinieneś posiadać, a jak nie to zakup i sprawdź, czasami warto nauczyć się czegoś nowego.


Oj ... ale się nadymasz ;) ... no mam troszkę domen ... ale większość wykorzystana ;} ... mam też kilka domen, które są pierwszy raz kupione i nie są w indeksie google ... i mówię tu o domenach, które kupiłem ponad rok temu ... a niektóre i wcześniej (ale jest ich garstka bo nie trzymam bezużytecznych domen).

Co do wiedzy ... skąd wiesz że takowej nie posiadam? ... sypiasz mi w nogach ? .. odpytujesz mnie co rano z wiedzy o google i pozycjonowaniu? ... w życiu ze mną nie rozmawiałeś więc, że tak powiem ... proszę Cię :ugeek: czep się kogoś innego, ja już za stary jestem na szarpanie się na forum ;) ... ciśnienie mi później skacze i spać nie mogę ;)

Mam w tym temacie "trochę" większe doświadczenie. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest tutaj pewna grupa przydupasów KQS i osoby mające nie najlepsze zdanie o tym, moim zdaniem, śmiesznym oprogramowaniu są atakowane i wyśmiewane.


Uwielbiam ;) ... zawsze ktoś ma "trochę" większe doświadczenie (tylko skąd ktoś wie jakie mam np ja doświadczenie :? ?) ... jeśli wiesz, że tu grupa przydupasów KQSa szaleje to po co się pchasz ;) ... to jak wejść w bramę w wawie i nawrzucać "legionistom" lub "polonistom" - zależy jaka dzielnica ;)

pozdrawiam wielce ... areczek :ugeek:
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Dołączył(a): 2009 lip 07, Wt 18:33
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: Mam pytanie o sklep KQS - proszę o pomoc

przez redvan » 2011 cze 25, So 22:05

Lesiu napisał(a):Napisałem też o DNS i jeżeli nie rozumiesz o co chodzi to napisz, że nie masz wiedzy w tym temacie. A odnośnie "zabawek google" to podobnie jak w kwestii DNS. Ja wiem, że dla niektórych "zabawki google" to wyszukiwarka i android, ale google ma tego trochę więcej.


temat google i jego zabawek jest tak ogromny że już nie jedna ksiazka, praca mgr. i inne zostały opublikowane ( i wciaz mozna pisac nowe ), no ale wciaz dla "niektórych" to tylko wyszukiwarka. Niestety nie sprawdzisz mojej wiedzy bo jak Areczek napisał nie sypiasz u mnie i u niego w nogach.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Mam pytanie o sklep KQS - proszę o pomoc

przez Mariusz » 2011 cze 30, Cz 02:00

Miałem nie pisać bo jestem nieobiektywny, ale :

1. To forum w uproszczeniu powstało w celu niesienia wzajemnej pomocy, wymiany doświadczeń i pomysłów.
2. Nie ma potrzeby obrażania kogokolwiek, możemy mieć różne poglądy, ale warto zachować odpowiedni poziom. Możemy mieć różne zdania na każdy temat.
3. redvan moim zdaniem nie naruszył prywatności Waszej korespondencji.
4. Każdy z nas ma swoje doświadczenia i praktykę "zawodową", a wnioski możemy mieć zupełnie odmienne. Prawda jest taka, że próbki na podstawie których są wyciągane wnioski są przeważnie zbyt małe.
Jeśli chodzi o indeksowanie domen, to ja mam jeden przypadek samoindeksacji, którego nie jestem w stanie wyjaśnić.
5. Nie należę do koła wielbicieli KQS, utrzymujemy normalne kontakty handlowe.
6. Nie zgadzam się z określeniem "'''śmieszne oprogramowanie" no chyba, że przychody sprzedawców w mln zł uzyskane między innymi dzięki KQS uważasz za śmieszne.
7. Trochę dystansu do sprawy proszę i wzajemnego szacunku.
8. Jestem osobą bardzo tolerancyjną, ale zastanów się przed sformułowaniem treści kolejnego posta.
9. Wysokich wyników w G wszystkim życzę :)

Pozdrawiam
Mariusz
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008 lip 30, Śr 20:22
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron