Problemy z zamówieniami po aktualizacji do wersii 1.27.1

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: Problemy z zamówieniami po aktualizacji do wersii 1.27.1

przez KQSProjekt » 2008 sie 23, So 17:45

junki napisał(a):To przykre iż kompromis jaki udało się wypracować niszczy Pan niespełna po miesiącu. Niestety pan swoim zachowaniem, podejściem do klienta nie wiele pomógł użytkownikom forum w przeciwieństwie do pbas
Pragnę przypomnieć iż forum tworzycie samodzielnie, dla siebie i na własną odpowiedzialność. Pomocy udzielam za pośrednictwem systemu pomocy technicznej i wyraźnie Pana informowałem iż żadna pomoc za pośrednictwem forum nie będzie udzielana.

junki napisał(a):Dlaczego dopiero teraz pan odpisuje, moja prywatna wiadomość z tym pytaniem nie dotarła? Olewa pan użytkowników a później ma pretensje że ktoś się niepochlebnie wypowiada.

Na temat szukania "jeleni" na sfinansowanie rozbudowy softu nie będę się wypowiadał - zaproponowaliśmy sprawiedliwy układ.
Nie mam możliwości odpisywania na prywatne wiadomości.
KQSProjekt
 

Re: Problemy z zamówieniami po aktualizacji do wersii 1.27.1

przez junki » 2008 sie 23, So 19:10

KQSProjekt napisał(a):Pragnę przypomnieć iż forum tworzycie samodzielnie, dla siebie i na własną odpowiedzialność. Pomocy udzielam za pośrednictwem systemu pomocy technicznej i wyraźnie Pana informowałem iż żadna pomoc za pośrednictwem forum nie będzie udzielana.


moja wypowiedź dotyczyła pana sugestii dotyczącej pbas'a

KQSProjekt napisał(a):Nie mam możliwości odpisywania na prywatne wiadomości.


Możliwości technicznej, czy chęci ?

pozatym można było udzielić odpowiedzi w odpowiednim wątku na tym forum. Tak czy siak nie zmienia to pana chęci znalezienia "jeleni" na sfinansowanie prac o czym już pisałem.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Problemy z zamówieniami po aktualizacji do wersii 1.27.1

przez KQSProjekt » 2008 sie 24, N 11:16

junki napisał(a):moja wypowiedź dotyczyła pana sugestii dotyczącej pbas'a
Czyli o co chodziło w tej wypowiedzi bo nie rozumiem.
junki napisał(a):Możliwości technicznej, czy chęci ?
technicznej
junki napisał(a):pozatym można było udzielić odpowiedzi w odpowiednim wątku na tym forum. Tak czy siak nie zmienia to pana chęci znalezienia "jeleni" na sfinansowanie prac o czym już pisałem.
Fakt iż daję możliwość podzielenia kosztu i piszę o tym publicznie jest ukłonem z mojej strony. To, że nie potraficie zebrać grupy i podzielić się tym kosztem to nie powód do tego żeby mnie obrażać.
KQSProjekt
 

Re: Problemy z zamówieniami po aktualizacji do wersii 1.27.1

przez ZooSklep » 2008 sie 24, N 14:20

KQSProjekt napisał(a):Fakt iż daję możliwość podzielenia kosztu i piszę o tym publicznie jest ukłonem z mojej strony. To, że nie potraficie zebrać grupy i podzielić się tym kosztem to nie powód do tego żeby mnie obrażać.

Chcemy zebrac grupe i zaplacic za dodatkowe opcje ale.... dlaczegp inni , pózniej maja mieć to za darmo. Nie mozna zrobic wersji STANDARDOWEJ sklepu Zza normalna opłate tak jak jest teraz i wersje np ULEPSZONĄ z dodatkami w cenie drozszej. :?:
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Problemy z zamówieniami po aktualizacji do wersii 1.27.1

przez KQSProjekt » 2008 sie 24, N 15:16

Równie dobrze można zadać pytanie dlaczego osoby które zapłaciły za oprogramowanie 25 zł mają za darmo to za co inni płacą teraz 250 zł. Na tym zakończę temat opłat.
KQSProjekt
 

Re: Problemy z zamówieniami po aktualizacji do wersii 1.27.1

przez junki » 2008 sie 25, Pn 08:04

KQSProjekt napisał(a):technicznej


wg ustawień forum - ma pan taką możliwość

KQSProjekt napisał(a):Fakt iż daję możliwość podzielenia kosztu i piszę o tym publicznie jest ukłonem z mojej strony. To, że nie potraficie zebrać grupy i podzielić się tym kosztem to nie powód do tego żeby mnie obrażać.


Niestety takie jest odczucie większości forumówiczów którzy brali udział w dyskusji. Pan nawet nie chciał przystać na propozycję aby dodatkowy moduł był dostępny dla ogółu po dłuższym okresie czasu a nie zaraz po jego stworzeniu.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Problemy z zamówieniami po aktualizacji do wersii 1.27.1

przez junki » 2008 sie 25, Pn 08:06

KQSProjekt napisał(a):Równie dobrze można zadać pytanie dlaczego osoby które zapłaciły za oprogramowanie 25 zł mają za darmo to za co inni płacą teraz 250 zł. Na tym zakończę temat opłat.


ale jest mała różnica, mają oprogramowanie którego tworzenie pan "finansuje" a stworzenie dodatkowych opcji mieli finansować klienci.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Problemy z zamówieniami po aktualizacji do wersii 1.27.1

przez humorek » 2008 sie 25, Pn 12:52

ZooSklep napisał(a):Chcemy zebrac grupe i zaplacic za dodatkowe opcje ale.... dlaczego inni , pózniej maja mieć to za darmo. Nie mozna zrobic wersji STANDARDOWEJ sklepu Zza normalna opłate tak jak jest teraz i wersje np ULEPSZONĄ z dodatkami w cenie drozszej.


Tutaj mam mieszane uczucia. Rozumiem tutaj zarówno Was jak i KQSa.
W końcu nielicznym jest potrzebny dany moduł. Skoro jest potrzebny, to znaczy że ma służyć zwiększeniu zysków.
Więc niektórzy będą chcieli ponieść pewne koszty.

KQS Skoro już zrobi ten moduł, z chęcią doda go do wersji standardowej. Dzięki temu będzie mógł zdobyć kolejnych klientów, bo jego sklep będzie jeszcze bardziej rozbudowany.

Z drugiej strony, jeśli jednak nie uda się zebrać tylu chętnych aby dany dodatek wykupić, a w końcu go nie kupić.
KQS z pewnością zauważy, że dany dodatek jest potrzebny, więc albo zostanie zrobiony w ramach kolejnych aktualizacji, albo wykorzysta to że cześć ludzi jest gotowa za to zapłacić i zrobi moduły, które można dokupić.

Myślę, że warto wspólnie przemyśleć jak zachęcić bardziej do tworzenia nowych dodatków, a nie złościć się na każdym kroku.
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 15:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Problemy z zamówieniami po aktualizacji do wersii 1.27.1

przez junki » 2008 sie 25, Pn 13:36

humorek - zapoznaj siez tematem: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron