KQS 4.0

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: KQS 4.0

przez marpit » 2014 paź 02, Cz 19:33

I działa już ktoś na 4.0 ?
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: KQS 4.0

przez lity » 2014 paź 02, Cz 21:10

Działam.
 
Autor tematu
Posty: 66
Dołączył(a): 2010 kwi 02, Pt 08:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: KQS 4.0

przez Mariusz » 2014 paź 04, So 00:57

Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź :)

M
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008 lip 30, Śr 20:22
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: KQS 4.0

przez redvan » 2014 paź 08, Śr 21:56

sporo sklepów działa na 4.0

Jeśli chodzi o działanie wersji 3.9 a 4.0, to zasada jest taka, że im później pobrana aktualizacja do wersji 3.9 tym bardziej zbliżoną ma funkcjonalność do 4.0.

Jeśli chodzi o wprowadzenie płatnej aktualizacji - nie mam pojęcia czym się różni :
Dodatek jednorazowej aktualizacji sklepu do najnowszej wersji
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się za 75 zł netto

od dowolnego dodatku
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się za 50 zł netto

przy czym kupno dodatku automatycznie posiada najnowszą aktualizację sklepu.

Oszczędność 25 zł netto - i zyskujesz bonus : kupiony dodatek. Może to celowe działanie ? Sam Krzysztof tylko to wie.


Reasumując - nie chciałbym sie powtarzać, ale w ostatnim czasie wiele jest dobrego zrobione przy tym oprogramowaniu sklepu.

Mała część moich klientów jest na prawdę zainteresowana tym co oferuje najnowsza wersja sklepu - inni nie wiedzą kompletnie o wielu możliwościach ( tych starych i tych najnowszych ).
Osobiście sprawdzam prawie każdą nową funkcjonalność - więc w miarę możliwości chętnie podzielę się wiedzą jeśli zostanie zadane tylko konkretne pytanie.

Niestety moja planowana "baza wiedzy" odnośnie nowinek / zarządzania oprogramowaniem KQS została wstrzymana - doba ma tylko 24h i nie ogarniam wszystkiego a klient jest najważniejszy przez co potrafię wisieć na telefonie przez 6h dziennie .
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: KQS 4.0

przez marpit » 2014 paź 09, Cz 15:21

Wg mnie tutaj chodzi o wykonanie usługi aktualizacji tzn wgranie plików na serwer itd a nie zakup najnowszej wersji.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: KQS 4.0

przez koltat » 2014 paź 10, Pt 14:10

- skrócenie nazw klas stylów CSS (konieczna będzie aktualizacja dołączonego arkusza)
- porównywarka: dodane podświetlenie wierszy, w których występują różne wartości, konieczne dodanie klasy .d w szablonie graficznym

Czy ktoś objaśni laikowi skąd wziąć dołączony arkusz - bo do aktualizacji takowego nie dostałem ?, a także jak dodać klase .d ?

i czy być może należy jeszcze inne poza standardowymi parametrami do aktualizacji wykonać !
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: KQS 4.0

przez lity » 2014 paź 13, Pn 08:58

koltat napisał(a):- skrócenie nazw klas stylów CSS (konieczna będzie aktualizacja dołączonego arkusza)



Po zakończeniu aktualizacji pojawia się komunikat, aby pobrać plik z nowym arkuszem css.


Pozdrawiam

Paweł
 
Autor tematu
Posty: 66
Dołączył(a): 2010 kwi 02, Pt 08:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: KQS 4.0

przez Samhain » 2014 paź 27, Pn 18:16

Może pomożecie. Po updacie kompletnie zniknęła opcja konfiguracji wysyłki paczkomatami... anyone?
Avatar użytkownika
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2008 maja 25, N 14:16
Lokalizacja: Danzig / Breslau
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: KQS 4.0

przez koltat » 2014 paź 28, Wt 13:18

lity napisał(a):
koltat napisał(a):- skrócenie nazw klas stylów CSS (konieczna będzie aktualizacja dołączonego arkusza)

Po zakończeniu aktualizacji pojawia się komunikat, aby pobrać plik z nowym arkuszem css.
Pozdrawiam
Paweł


Pawle! sęk w tym, że po zakończeniu aktualizacji nie pojawia się żaden inny komunikat poza standardowym o usunięciu pliku update.php z serwera.
Nadmienię tylko że próbowałem aktualizować już trzy razy i nic - być może spowodowane jest to faktem iż aktualizuje plikiem kqs_4.0_dla_PHP_5.4 a na serwerze mam już wersję PHP_5.5 (nie wiem nie znam się), tak czy siak żadne plik do pobrania się nie ukazuje.

Druga sprawa!
Dlaczego sklep w wyszukiwarce google czyta pierwszą stronę, a nie to co bym chciał np. krótki opis dla wyszukiwarek - dość dziwnie to wygląda na tle mojej konkurecji - acz kolwiek wyjątkowo !
Zobaczcie na załączonym jpg
Załączniki
dlaczego.jpg
dlaczego.jpg (81.83 KiB) Przeglądane 4033 razy
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron