Nowa wersja 3.6

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: Nowa wersja 3.6

przez koltat » 2012 lis 13, Wt 11:27

Szkoda że niema w przypadku zdefiniowanej jednej przesyłki takiego AUTOMATU pomijającego wybór,
jak to jest w przypadku zdefiniowanej jednej płatności.
Nie wiem dlaczego wielu klientom sklepu blokuje to możliwość złożenia zamówienia,
Kilku klientów zwraca mi ta to uwagę (np. telefonicznie), a znaczna grupa pewnie w takiej sytuacji olewa i przechodzi do konkurencji. Może za słaby internet?,
Ja mam dość szybkie łącze, a u mnie w administracji też nieraz pojawiają się problemy jakby na łączeniu z bazą danych, zgłaszałem już do home.pl i fachowcy stwierdzili że jest wszysko ok. Może ktoś z was też ma taki problem ?
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez marpit » 2012 lis 13, Wt 12:26

Produkt oznaczony jak archiwalny nie powinien być uwzględniany np w magazynie i pewnie kilku innych miejscach np niewidoczny. Pp prostu nie powinien być na tej liście do czasu aż go włączymy jako widoczny lub odznaczymy archiwalny. Robi się niepotrzebne zamieszanie.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez CptSimonini » 2012 lis 13, Wt 21:12

W dziale Zamówienia, zamiast ikony Zrealizowane pojawiły się nowa ikonka Wyślij przypomnienie. Jak aktywować ikonę Zrealizowane?
 
Posty: 64
Dołączył(a): 2009 paź 08, Cz 21:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez redvan » 2012 lis 14, Śr 08:09

moksienciuk napisał(a):W dziale Zamówienia, zamiast ikony Zrealizowane pojawiły się nowa ikonka Wyślij przypomnienie. Jak aktywować ikonę Zrealizowane?



Dodaj uprawnienia administratora dla swojego konta bo podochodziło kilka rzeczy.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez Techtron » 2012 lis 14, Śr 10:00

Czy generalnie aktualizacja nie ma poważnych błędów jak to było w 3.5?

Można aktualizować spokojnie?
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 21:24
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez joee » 2012 lis 14, Śr 10:29

aktualnie żadnych nie zauważyłem
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009 mar 16, Pn 01:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez redvan » 2012 lis 14, Śr 18:13

z tego co słyszę to niektóre sklepy po aktualizacji mają jakiś dziwny błąd przy dodawaniu produktów lub zdjęć do produktów ( wyskakuje info że nie można dodać produktu ) - bardzo dziwna przypadłość którą spotkałem także przy wersjach do 3.5
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez Techtron » 2012 lis 14, Śr 23:47

Dodałem dwie przesyłki specjalne, jedna to gotówka przy odbiorze, a druga przelew, parametry te same tylko cena różna.

Jednak przy składaniu zamówienia dostępna jest tylko jedna - płatność przy odbiorze - droższa.

Wygląda na to że przesyłka specjalna może być tylko jedna.

Też tak macie?
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 21:24
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez Techtron » 2012 lis 15, Cz 00:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, których podanie nie jest niezbędne
a podanych przeze mnie w powyższym formularzu w celach realizacji umów sprzedaży
lub dokonania innej czynności, w tym dokonywania rozliczenia umowy


Nie da się tego napisać w bardziej zrozumiałym języku? np:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, których podanie jest niezbędne w celu realizacji zamówienia.
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 21:24
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości
cron