Wersja 3.5

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: Wersja 3.5

przez redvan » 2012 lut 21, Wt 12:23

Jest bład aktualizacji

Kategorie - jesli ustawimy im położenie na "Prawe menu" to sie nie wyswietlają. Czy u was tez tak jest ?
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Wersja 3.5

przez rekin » 2012 lut 21, Wt 16:12

Witam , po aktualizacji , problem z koszykiem , po naciśnięciu na ikonkę koszyka sklep się zawiesza , Chrome wyrzuca błąd taki sam jak firefox czyli ( Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. )
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2011 kwi 26, Wt 20:09
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 3.5

przez redvan » 2012 lut 21, Wt 16:51

Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się ikonka w panelu admina nie jest zmieniona na PayU - widnieje stare logo platnosci
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Wersja 3.5

przez marpit » 2012 lut 21, Wt 17:30

I jest błąd z fotkami..
Dodając wszystkie zdjęcia z prawej strony nie ma możliwości zaznaczenia zdjęcia głównego które jest pokazywane w adminie i w sklepie.
Oczywiście trzeba się nakombinować.
Proponuje pierwsze zdjęcie dodawane z boku ustawić jako główne...
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wersja 3.5

przez schnitzeer » 2012 lut 21, Wt 18:42

redvan napisał(a):
HCCPL napisał(a):
joee napisał(a):
Miałem wersję 3.4 dobrze działającą. Zainstalowałem nową wersję 3.5 i u mnie wogóle nie da się uruchomić sklepu po wpisaniu adresu www. Dwukrotnie instalowałem wszystko dla pewności i sprawdzałem. Pojawia się komunikat:

Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań - Błąd 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Zbyt wiele przekierowań. ///

Czy może ktoś wie w czym problem?


A masz zrobione przekierowanie w.htacces na ssl ? bo widzę, że w nowej wersji zostało już dodane


hmmm, za bardzo nie wiem jak sprawdzić to - zrobić :)


zamien plik .htaccess na ten co jest w KQS i zobacz czy bedzie dzialac . Lub wklej tutaj zawartosc pliku .htaccess zebysmy zobaczyli czy tam czegos nie ma.


mam ten sam problem. u mnie strona działa z http:/// z https już nie. podmienialem htacces na stary/nowy i jest to samo
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2011 lis 28, Pn 01:33
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 3.5

przez tofif » 2012 lut 21, Wt 19:02

marpit napisał(a):I jest błąd z fotkami..
Dodając wszystkie zdjęcia z prawej strony nie ma możliwości zaznaczenia zdjęcia głównego które jest pokazywane w adminie i w sklepie.
Oczywiście trzeba się nakombinować.
Proponuje pierwsze zdjęcie dodawane z boku ustawić jako główne...


właśnie sprawdziłem, u nie jest jak zawsze 1 zdjęcie od góry ustawia się jako główne
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Wersja 3.5

przez tofif » 2012 lut 21, Wt 19:02

redvan napisał(a):Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się ikonka w panelu admina nie jest zmieniona na PayU - widnieje stare logo platnosci


jest dobrze w plikach instalacyjnych sklepu, a w update nie podmienione logo - zapomnialo sie autorowi, juz wczoraj do tego doszedlem
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Wersja 3.5

przez joee » 2012 lut 22, Śr 08:42

Witam , po aktualizacji , problem z koszykiem , po naciśnięciu na ikonkę koszyka sklep się zawiesza , Chrome wyrzuca błąd taki sam jak firefox czyli ( Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. )


Prawdopodobnie dlatego, że nie masz szyfrowania ssl na sklepie (rapidssl lub cokolwiek innego), w wersji 3.5 koszyk przekierowuje automatycznie na ssl więc przeglądarka wysyła informację, że klient łączy się z niezaufanym połączeniem.

Błąd 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Zbyt wiele przekierowań. ///


U mnie problem pojawia się gdy zmieniam w konfiguracji Adres SSL Sklepu z Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się na Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się


Może przydała by się opcja w konfiguracji - użyj ssl w koszyku ? ponieważ nie wszyscy mają wykupione szyfrowanie
Pozdrawiam
Szymon
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009 mar 16, Pn 01:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 3.5

przez phumaksmet » 2012 lut 22, Śr 10:57

Nie mam jeszcze ssl, mam v3,5 i jakoś zamówienia działają.
Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2011 sty 13, Cz 08:25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron