Wersja 3.5

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: Wersja 3.5

przez ArtDeco » 2012 lut 22, Śr 11:15

kasiawin napisał(a):U mnie po wgraniu nowej wersji nie odczytuje obrazka tła. Jak to poprawić?
Zdjęcie jest na serwerze, ścieżka podana jest prawidłowo.


Mam to samo
Avatar użytkownika
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 09:32
Lokalizacja: Poznań ul. Mogileńska 42 A
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowy kod formularza dodawania komentarzy

przez ArtDeco » 2012 lut 22, Śr 11:17

Proszę powiedzieć w które miejsce należy wkleić podany kod
Avatar użytkownika
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 09:32
Lokalizacja: Poznań ul. Mogileńska 42 A
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Płatne dodatki wersja 3.5

przez ArtDeco » 2012 lut 22, Śr 11:24

Mam pytanie w jaki sposób można przetestować działanie w najnowszej wersji 2 płatnych dodatków
Avatar użytkownika
 
Posty: 49
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 09:32
Lokalizacja: Poznań ul. Mogileńska 42 A
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 3.5

przez anaxagore » 2012 lut 22, Śr 11:26

joee napisał(a):
Witam , po aktualizacji , problem z koszykiem , po naciśnięciu na ikonkę koszyka sklep się zawiesza , Chrome wyrzuca błąd taki sam jak firefox czyli ( Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie. )


Prawdopodobnie dlatego, że nie masz szyfrowania ssl na sklepie (rapidssl lub cokolwiek innego), w wersji 3.5 koszyk przekierowuje automatycznie na ssl więc przeglądarka wysyła informację, że klient łączy się z niezaufanym połączeniem.

Błąd 310 (net::ERR_TOO_MANY_REDIRECTS): Zbyt wiele przekierowań. ///


U mnie problem pojawia się gdy zmieniam w konfiguracji Adres SSL Sklepu z Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się na Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się


Może przydała by się opcja w konfiguracji - użyj ssl w koszyku ? ponieważ nie wszyscy mają wykupione szyfrowanie
Pozdrawiam
Szymon


Wystarczy pozostawić pole "Adres SSL Sklepu" puste
pozdrawiam
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2009 sie 31, Pn 19:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 3.5

przez Klarsan » 2012 lut 22, Śr 15:44

anaxagore, przy okazji zapytam - dostałeś aktualizację, która działa w Twoich sklepach?
 
Posty: 25
Dołączył(a): 2011 wrz 14, Śr 23:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 3.5

przez AurorA » 2012 lut 22, Śr 19:31

Ja na razie się wstrzymuje z aktualizacją , chyba wcześniej sobie ssl wykupie i poczekam aż wszystkie błędy wyłapiecie ;)
Avatar użytkownika
 
Posty: 194
Dołączył(a): 2009 lut 24, Wt 03:06
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 3.5

przez koltat » 2012 lut 23, Cz 10:27

AurorA napisał(a):Ja na razie się wstrzymuje z aktualizacją , chyba wcześniej sobie ssl wykupie i poczekam aż wszystkie błędy wyłapiecie ;)

Zrobię to SAMO, mam wykupiony ssl, nie wiem jak gdzie indziej, ale na home w jednej cenie certyfikat działa zarówno dla https: jak i Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się. ale zastanawia mnie ten "usunięta tabela dzieląca produkty w trybie 4, aktualizacja automatycznie zmodyfikuje szablon trybu 4 zamieniając" dlaczego zrezygnowano z takiego trybu wyświetlania dla klienta? co to komu szkodziło, i czy aby ta aktualizacja jest warta aktualizacji bo żadnych konkretnych ulepszeń poza fakturą w pdf nie wiedzę.
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 3.5

przez marpit » 2012 lut 23, Cz 10:32

koltat Usunięta tabela z trybu 4 a nie tryb 4.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wersja 3.5

przez koltat » 2012 lut 23, Cz 10:39

marpit napisał(a):koltat Usunięta tabela z trybu 4 a nie tryb 4.

hmmm. tzn. chodzi o te ramki wokół produktów że zostały usunięte tak ?, bo nie potrafię zrozumieć.
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron