Symbiostream ??

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

Symbiostream ??

przez ZooSklep » 2009 lip 10, Pt 10:14

Co sądzicie o czyms takim.?? Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Symbiostream ??

przez domswiatla » 2009 lip 13, Pn 21:02

Fajne ale my używamy od początku oryginalnego promor ringu - Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się i jesteśmy zadowoleni
domswiatla
 

Re: Symbiostream ??

przez ZooSklep » 2009 lip 17, Pt 16:07

Tak to u mnie wygląda.. Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się Fajnie by było jak byśmy mieli cos takiego ale tylko miedzy sklepami kqs.. Jak myslicie jest to mozliwe.?? :)
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Symbiostream ??

przez gulek » 2009 lip 17, Pt 19:03

Ahoj

Nie ma problemu, mozemy postawic osobna instancje naszego systemu. Prosze tylko zebrac kilku uzytkownikow.
Zainteresowanych prosze o emaila bezposrednio do mnie na pawel@promolinkr.pl

Pzdr,
Paweł
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2009 lip 17, Pt 18:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Symbiostream ??

przez tofif » 2009 lip 17, Pt 21:55

tylko po co miedzy sklepami kqs - nie za mało ich jest - według mnie nic to nie da chyba ze bajer :P
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Symbiostream ??

przez gulek » 2009 lip 17, Pt 22:35

tofif napisał(a):tylko po co miedzy sklepami kqs - nie za mało ich jest - według mnie nic to nie da chyba ze bajer :P


Bajer nie bajer, ale bez problemu możemy coś takiego postawić na zyczenie;)
A jak pojawia sie inne pomysly to tez chetnie wyslucham i postarama sie wdrozyc, tak wiec zapraszam od wspolpracy :)

Pzdr,
Paweł Gułaś
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2009 lip 17, Pt 18:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Symbiostream ??

przez ZooSklep » 2009 lip 17, Pt 22:50

gulek napisał(a):
tofif napisał(a):tylko po co miedzy sklepami kqs - nie za mało ich jest - według mnie nic to nie da chyba ze bajer :P


Bajer nie bajer, ale bez problemu możemy coś takiego postawić na zyczenie;)
A jak pojawia sie inne pomysly to tez chetnie wyslucham i postarama sie wdrozyc, tak wiec zapraszam od wspolpracy :)

Pzdr,
Paweł Gułaś

Przejrzyj te forum i zobacz czego oczekujemy i co byśmy chcieli.. :) Jak odpiszesz na tematy to moze znajdą sie chetni na współprace z Toba :)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Symbiostream ??

przez gulek » 2009 lip 17, Pt 23:09

ZooSklep napisał(a):
gulek napisał(a):
tofif napisał(a):tylko po co miedzy sklepami kqs - nie za mało ich jest - według mnie nic to nie da chyba ze bajer :P


Bajer nie bajer, ale bez problemu możemy coś takiego postawić na zyczenie;)
A jak pojawia sie inne pomysly to tez chetnie wyslucham i postarama sie wdrozyc, tak wiec zapraszam od wspolpracy :)

Pzdr,
Paweł Gułaś

Przejrzyj te forum i zobacz czego oczekujemy i co byśmy chcieli.. :) Jak odpiszesz na tematy to moze znajdą sie chetni na współprace z Toba :)
Pozdrawiam


Dzieki:) jasne, że przejrze, na priva tez chetnie przygarne wszelkie uwagi ;)

Pzdr,
Paweł Gułaś
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2009 lip 17, Pt 18:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Symbiostream ??

przez sklepy24 » 2009 lip 24, Pt 05:50

domswiatla napisał(a):Fajne ale my używamy od początku oryginalnego promor ringu - Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się i jesteśmy zadowoleni



chyba dobrze to o Tobie świadczy Tomku, że sklep Dom Światła, którego jesteś wspólnikiem korzysta z usług zależnych od Ciebie firm Divante, Ideacto i Promoring

z drugiej strony to szkoda, że nie mówisz otwarcie o swoich powiązaniach tylko stosujesz kryptoreklamę w walce z konkurencją

wszystkich zainteresowanych tematem webringów w e-commerce polecam interesujący blog Wojtka Kyciaka
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

więcej informacji o programie partnerskim SymbioStream jest dostępnych na stronie Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się gdzie odsyłam wszystkich zainteresowanych pozyskaniem nowych klientów bez ponoszenia dodatkowych kosztów

ps
a Paweł Gułaś alias Gulek wcale nie kryje swoich powiązań ze sklepem Gimmik.pl i promowanym przez niego tutaj systemem Promolinkr ;-)
Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2009 lip 23, Cz 16:08
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron