Wersja 1.32

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: Wersja 1.32

przez marpit » 2010 lip 06, Wt 15:55

I jak już to powinno mieć nazwę ostatnio oglądałeś, czy coś w tym stylu.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wersja 1.32

przez lupad » 2010 lip 06, Wt 16:44

marpit napisał(a):
lupad napisał(a):czy ma ktoś problemy z mailami jakie przychodzą z systemu informujace o przyjeciu zamowienia? U mnie po aktualizacji przychodzą w wersji zaszyfrowanej tj j.n.

Ja mam to samo, ale to jest od poprzedniej aktualizacji a nie obecnej. Dotyczy to maili w których klient nie ma wprowadzonego maila a klikasz wyślij powiadomienie no o wysyłce. Może dotyczy też nieprawidłowego maila.



HM u mnie dopiero po tej aktualizacji wystawil problem po 1.31 nic się nie działo , czy miał to ktoś jeszcze ??
Panie Krzysztofie czy mozna temu zaradzic?
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2010 mar 08, Pn 15:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez Seavolv » 2010 lip 06, Wt 17:34

lupad napisał(a):
marpit napisał(a):
lupad napisał(a):czy ma ktoś problemy z mailami jakie przychodzą z systemu informujace o przyjeciu zamowienia? U mnie po aktualizacji przychodzą w wersji zaszyfrowanej tj j.n.

Ja mam to samo, ale to jest od poprzedniej aktualizacji a nie obecnej. Dotyczy to maili w których klient nie ma wprowadzonego maila a klikasz wyślij powiadomienie no o wysyłce. Może dotyczy też nieprawidłowego maila.



HM u mnie dopiero po tej aktualizacji wystawil problem po 1.31 nic się nie działo , czy miał to ktoś jeszcze ??
Panie Krzysztofie czy mozna temu zaradzic?


Ale przy zamówieniu email jest obowiązkowy i chyba system nie pozwoli na wysłanie zamówienia bez emaila?
U mnie jak na razie nie maiłem żadnych problemów z tym.
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez enigma » 2010 lip 06, Wt 21:21

Sprawdzie sobie czy działają wam dobrze płatności takie jak platnosci.pl. U mnie był problem że przy niezaznaczonej opcji 'Rozwiń wybór form przesyłki w koszyku' nie było widać formy płatności w zamówieniu, co więcej nie były generowane linki do platnosci.pl. Po zaznaczeniu w/w opcji wszystko działa ok.
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2008 lip 28, Pn 20:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez malyolo » 2010 lip 06, Wt 22:06

Wystapil problem z platnościami Dotpay.
Po zaznaczeniu w/w opcji i złozeniu zamówienia wyświetla sie taki oto komunikat:


Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /home/xxxx/ftp/xxxxx/index.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxxxx/ftp/xxxx/index.php:0) in /home/xxxxxxxx/ftp/xxxxx/index.php on line 0



Czy ktos wie co począć z tym fantem ???

Pozdrawiam
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2009 sty 08, Cz 16:23
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez motohelp » 2010 lip 06, Wt 22:08

enigma napisał(a):Sprawdzie sobie czy działają wam dobrze płatności takie jak platnosci.pl. U mnie był problem że przy niezaznaczonej opcji 'Rozwiń wybór form przesyłki w koszyku' nie było widać formy płatności w zamówieniu, co więcej nie były generowane linki do platnosci.pl. Po zaznaczeniu w/w opcji wszystko działa ok.

Dziś była jedna poprawka do płatności.pl dlatego warto pobrać ponownie i raz jeszcze zrobić update.
Avatar użytkownika
 
Posty: 132
Dołączył(a): 2008 lip 17, Cz 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez motohelp » 2010 lip 06, Wt 22:09

malyolo napisał(a):Wystapil problem z platnościami Dotpay.
Po zaznaczeniu w/w opcji i złozeniu zamówienia wyświetla sie taki oto komunikat:


Warning: in_array() [function.in-array]: Wrong datatype for second argument in /home/xxxx/ftp/xxxxx/index.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xxxxxx/ftp/xxxx/index.php:0) in /home/xxxxxxxx/ftp/xxxxx/index.php on line 0



Czy ktos wie co począć z tym fantem ???

Pozdrawiam


ponowny update i powinno już śmigać...
Avatar użytkownika
 
Posty: 132
Dołączył(a): 2008 lip 17, Cz 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.32

przez marpit » 2010 lip 06, Wt 22:32

Seavolv napisał(a):Ale przy zamówieniu email jest obowiązkowy i chyba system nie pozwoli na wysłanie zamówienia bez emaila?
U mnie jak na razie nie maiłem żadnych problemów z tym.

A dla klienta indywidualnego nie jest wymagany.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wersja 1.32

przez KrzysztofSzmelter » 2010 lip 06, Wt 22:47

enigma napisał(a):Sprawdzie sobie czy działają wam dobrze płatności takie jak platnosci.pl. U mnie był problem że przy niezaznaczonej opcji 'Rozwiń wybór form przesyłki w koszyku' nie było widać formy płatności w zamówieniu, co więcej nie były generowane linki do platnosci.pl. Po zaznaczeniu w/w opcji wszystko działa ok.

Już poprawione. Dzięki za informację.
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2009 sty 12, Pn 11:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron