KQS 4.1

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: KQS 4.1

przez redvan » 2015 paź 25, N 20:31

Forest napisał(a):Nie rozumiem tylko obecnego kierunku działania. Jest to zmuszenie użytkownika do wypełnienia kodów w magazynie, a ja tego nie chcę robić ponieważ z z reguły kolejny atrybut w kodzie różni się tylko końcowymi cyframi lub liczbami które nie są mi potrzebne.

Przykład:
rozmiar Medium - WRTHHHKY5M
rozmiar Large - WRTHHHKY5L
rozmiar X-Large - WRTHHHKY5XL

Ja tylko chcę aby dla produktu który ma kod WRTHHHKY5 i atrybuty w zamówieniu zobaczyć: WRTHHHKY5
To przejście kodu zostało wykasowane. Pracuję na KQS od wielu lat (wersji 3.4) przez wszystkie kolejne i takiego nietrafionego pomysłu dawno nie widziałem.

Reszta jest super naprawdę jestem zadowolony z KQS.arcydzieło 4.1, ale jak tu się cieszyć jak jedna podstawowa rzecz nie dzieła jak należy.


Z tego co pamiętam, to Ceneo wymuszała do integracji taką właśnie opcję. Wystaczy porównać plik xml wymagany do ceneo np. 3 lata temu a teraz - zobaczycie jaką ilość darmowych danych przekazujecie do ceneo które to ma chyba największą bazę danych produktów ( łącznie kody EAN i kody producentów ) .
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: KQS 4.1

przez Forest » 2015 lis 06, Pt 11:08

Witam!

Nie korzystam z ceneo, w ogóle mnie ceneo nie interesuje. Ciekaw jestem co ceneo wymusi jak w magazynie wyłączę kontrolę atrybutów, dla danego produktu.
Pozdrawiam!
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 20:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron