czy warto stawiac sklep na kqs?

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

czy warto stawiac sklep na kqs?

przez blue33 » 2010 sie 31, Wt 23:43

witam,
juz sie zdecydowalam, ale po przejrzeniu opinii w necie, a takze ilosci wpisow na temat usterek na tym forum waham sie.
w dodatku jestem technicznym zerem, a ludzie za przygotowanie graficzne sklepu dla mnie sporo kasy chca.
prosze o pomoc w decyzji.
 
Autor tematu
Posty: 3
Dołączył(a): 2010 sie 31, Wt 23:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: czy warto stawiac sklep na kqs?

przez Mariusz » 2010 sie 31, Wt 23:56

Witam,

Warto.
Oprogramowanie NIE MA sobie równych na rynku biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny.
Zawiera wszelkie niezbędne funkcjonalności do prowadzenia tego biznesu w nawet dosyć dużym wymiarze.

Niestety nic nie ma za darmo, praca grafika kosztuje. Nie wiem ile t dużo dla Ciebie. Dobrą grafikę do KQS będziesz miał w kwocie nie przekraczającej 2 tys. zł z wdrożeniem.
Oferty są tu na forum.

Pozdrawiam,
Mariusz
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 568
Dołączył(a): 2008 lip 30, Śr 20:22
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: czy warto stawiac sklep na kqs?

przez junki » 2010 wrz 01, Śr 08:08

moim zdaniem warto, funkcjonalnością bije sklepy za ponad 2000zł kontakt z autorem trochę trudny ale coś za coś. Kilka ulepszeń które stworzyliśmy pod siebie i praca z KQSem jest prosta i przyjemna. Co do grafiki zainwestuj raz a dobrze, nowy sklep musi przyciągnąć ładnym wyglądem.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: czy warto stawiac sklep na kqs?

przez blue33 » 2010 wrz 01, Śr 09:52

dziekuje za odpowiedzi.
niezbyt mi sie podoba, ze kontakt z autorem trudny, niz zebym ja sie chciala z nim kontaktowac, ale..
a na co trzeba zwrocic szczegolna uwage przy rozmieszczaniu elementow graficznych i funkcjonalnych?
przejrzalam kilka sklepow z forum i widze, ze kazdy robi jak uwaza, moze sa jakies czeste bledy popelniane przez nowicjuszy.
 
Autor tematu
Posty: 3
Dołączył(a): 2010 sie 31, Wt 23:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: czy warto stawiac sklep na kqs?

przez marpit » 2010 wrz 01, Śr 10:31

blue33 napisał(a):dziekuje za odpowiedzi.
niezbyt mi sie podoba, ze kontakt z autorem trudny, niz zebym ja sie chciala z nim kontaktowac, ale..

No ale będzie potrzebna pomoc to nie ma co liczyć na nią ze strony autora. Nawet wykupiona pomoc to i tak strata czasu bo odpowiedzi są w tonie nieprzyjaznym, z głupimi odzywkami lub szydzeniem, że nie znasz angielskiego :)
Pomoc powinna być konkretna, zrób tak i tak, to jest to... i taką pomoc można uzyskać tylko na tym forum.

Co do samego oprogramowania to jest dobre. Koledzy się wypowiadają, że najlepsze, ale ilu zn ich przetestowało w długim okresie inne oprogramowanie? Z tych co ja testowałem to to jest najlepsze. Jedyny problemem na początku może być ogarnięcie wszystkiego gdzie co jest i podstawy htmla, ale to chyba w każdym oprogramowaniu tak będzie.
Co do grafiki to tylko zależy od gustu i umiejętności grafika. Wg mnie do 1000 zł można się wyrobić.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: czy warto stawiac sklep na kqs?

przez KrzysztofSzmelter » 2010 wrz 01, Śr 13:53

Trudno udzielić pomocy osobie, która jest przekonana iż wie lepiej gdzie leży problem, a pomoc w odczytaniu komunikatu w języku angielskim lub pytanie dlaczego nie zostało wysłane zgłoszenie do administracji serwera traktuje jako atak.

Tworzenie i forsowanie własnych teorii z przekonaniem, że są słuszne jeśli się nie rozumie jak działa serwer współdzielony może przynieść więcej szkody niż pożytku.
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2009 sty 12, Pn 11:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: czy warto stawiac sklep na kqs?

przez marpit » 2010 wrz 01, Śr 16:00

No oczywiście... kulturalnie i na temat. Szkoda, że w mailach zwrotnych tak nie jest.

Administracja serwera napisała mi, że wszystko ok więc napisałem do KQS jako normalna reakcja, że skoro nie tu to może tu? Jak niby miałem zareagować?
Problem w końcu leżał po stronie serwera, ale kolejna przygoda z firmą KQS dała wiele do myślenia i pozostaje jedynie negatywnie podsumować taką pomoc. Zresztą inni na forum to potwierdzają.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: czy warto stawiac sklep na kqs?

przez KrzysztofSzmelter » 2010 wrz 01, Śr 16:27

Ale nie ma problemu, mogę na wzór Twojej administracji zawsze pisać, że wszystko jest OK.

Polecam 2 tygodnie urlopu bo chyba nerwy puszczają.
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2009 sty 12, Pn 11:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: czy warto stawiac sklep na kqs?

przez marpit » 2010 wrz 01, Śr 16:59

Proponuję skupić się na ewentualnej pomocy a nie cudzych urlopach.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron