Zapytaj o szczegóły - jak usunąć ?

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

Zapytaj o szczegóły - jak usunąć ?

przez koltat » 2009 wrz 08, Wt 20:03

Pewnie nie tylko ja, ale też wielu innych użytkowników sklepu chciało by się dowiedzieć jak usunąć z oprogramowania lub wyłączyć tabelę/moduł który standardowo wyświetla się przy każdym produkcie "Zapytaj o szczegóły"
Nie wiem jak u was ale może gdy to wyłączę jakoś skończą się puste maile - jak się zorientowałem klienci zamiast wkładać produkty do koszyka wypełniają tabelę "zapytaj o szczegóły" myśląc że w ten sposób zamawiają konkretny produkt.

Jeśli mogę prosić o wzkazówkę osoby która z tym się uporała byłbym wdzięczny- pewnie nie tylko ja.
Do suporta nie mogę tego wysłać bo akurat skończył mi się abonament na pomoc techniczną
Pozdrawiam serdecznie zadowolonych użytkowników oprogramowania KQS.store
 
Autor tematu
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zapytaj o szczegóły - jak usunąć ?

przez ZooSklep » 2009 wrz 08, Wt 22:39

koltat napisał(a):Do suporta nie mogę tego wysłać bo akurat skończył mi się abonament na pomoc techniczną
Pozdrawiam serdecznie zadowolonych użytkowników oprogramowania KQS.store

Na twoje pytanie niestety nie umiem ci odpowiedziec... inni lepsi są i napewno ci odpiszą.. Mam pytanko..?? Jak ta pomoc techniczna wygladała.?? Miales pomoc od kqs.??
Pozdrawiam..
Avatar użytkownika
 
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zapytaj o szczegóły - jak usunąć ?

przez redvan » 2009 wrz 09, Śr 17:12

koltat napisał(a):Pewnie nie tylko ja, ale też wielu innych użytkowników sklepu chciało by się dowiedzieć jak usunąć z oprogramowania lub wyłączyć tabelę/moduł który standardowo wyświetla się przy każdym produkcie "Zapytaj o szczegóły"
Nie wiem jak u was ale może gdy to wyłączę jakoś skończą się puste maile - jak się zorientowałem klienci zamiast wkładać produkty do koszyka wypełniają tabelę "zapytaj o szczegóły" myśląc że w ten sposób zamawiają konkretny produkt.

Jeśli mogę prosić o wzkazówkę osoby która z tym się uporała byłbym wdzięczny- pewnie nie tylko ja.
Do suporta nie mogę tego wysłać bo akurat skończył mi się abonament na pomoc techniczną
Pozdrawiam serdecznie zadowolonych użytkowników oprogramowania KQS.store


banalnie proste rozwiazanie :

szablon graficzny / strona produktu / zapytaj o szczegoly - kasujesz tam caly kod i zapisujesz zmiany
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Zapytaj o szczegóły - jak usunąć ?

przez marpit » 2009 wrz 09, Śr 18:45

redvan napisał(a):
koltat napisał(a):Pewnie nie tylko ja, ale też wielu innych użytkowników sklepu chciało by się dowiedzieć jak usunąć z oprogramowania lub wyłączyć tabelę/moduł który standardowo wyświetla się przy każdym produkcie "Zapytaj o szczegóły"
Nie wiem jak u was ale może gdy to wyłączę jakoś skończą się puste maile - jak się zorientowałem klienci zamiast wkładać produkty do koszyka wypełniają tabelę "zapytaj o szczegóły" myśląc że w ten sposób zamawiają konkretny produkt.

Jeśli mogę prosić o wzkazówkę osoby która z tym się uporała byłbym wdzięczny- pewnie nie tylko ja.
Do suporta nie mogę tego wysłać bo akurat skończył mi się abonament na pomoc techniczną
Pozdrawiam serdecznie zadowolonych użytkowników oprogramowania KQS.store


banalnie proste rozwiazanie :

szablon graficzny / strona produktu / zapytaj o szczegoly - kasujesz tam caly kod i zapisujesz zmiany

to nie jest dobra rada
szablon graficzny / strona produktu / i na końcu skasuj {ZAPYTANIE_FORMULARZ}
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zapytaj o szczegóły - jak usunąć ?

przez redvan » 2009 wrz 10, Cz 13:47

tez rozwiazanie ;) wiec 2 piwa sie naleza ;)
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Zapytaj o szczegóły - jak usunąć ?

przez marpit » 2009 wrz 10, Cz 13:56

redvan napisał(a):tez rozwiazanie ;) wiec 2 piwa sie naleza ;)

Chyba na głowę :mrgreen:
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zapytaj o szczegóły - jak usunąć ?

przez redvan » 2009 wrz 11, Pt 12:41

marpit napisał(a):
redvan napisał(a):tez rozwiazanie ;) wiec 2 piwa sie naleza ;)

Chyba na głowę :mrgreen:


wole miec je w brzuchu niz na glowie :P
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron