błąd przy aktualizacji

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

błąd przy aktualizacji

przez junki » 2009 cze 15, Pn 10:37

wgrywam pliki uruchamiam update.php i wyskakuje mi coś takiego :



Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /pliki_zrodlowe/_inne/funkcje.php on line 0

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /pliki_zrodlowe/_inne/funkcje.php on line 0

Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /pliki_zrodlowe/_inne/funkcje.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /pliki_zrodlowe/_inne/funkcje.php:0) in /update.php on line 0


sklep się nie aktualizuje i kiszka :(
robiąc aktualizację z tych samych plików na drugim sklepie wszystko jest OK

zgłosiłem przywrócenie plików z kopi zapasowych ale chciałbym dojść do tego jak aktualizować
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: błąd przy aktualizacji

przez marpit » 2009 cze 15, Pn 10:55

A może ten plik nie został do końca wysłany? Ja robiłem aktualizacje sklepów coś ze 3 dni temu i nie było żadnych problemów. Pliki ściągałem z serwera kqs
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: błąd przy aktualizacji

przez junki » 2009 cze 15, Pn 11:21

to nie to próbowałem dwa razy na tym sklepie, nie poszło. Zrobiłem na drugim sklepie poszło od pierwszego razu.
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: błąd przy aktualizacji

przez junki » 2009 cze 17, Śr 18:50

ale kwiatki teraz na drugim sklepie gdzie aktualizacja działała, już nie działa :oops: sklep się "zaktualizował" ale jak wchodzę na stronę widzę: Trwa aktualizacja sklepu, przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy ponownie za kilka minut.
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: błąd przy aktualizacji

przez marpit » 2009 cze 17, Śr 19:06

junki napisał(a):ale kwiatki teraz na drugim sklepie gdzie aktualizacja działała, już nie działa :oops: sklep się "zaktualizował" ale jak wchodzę na stronę widzę: Trwa aktualizacja sklepu, przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy ponownie za kilka minut.

Trzeba skasować 4 pliki po aktualizacji w tym update.php
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: błąd przy aktualizacji

przez junki » 2009 cze 17, Śr 19:51

przecież nie pierwszy raz robię aktualizację :D
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: błąd przy aktualizacji

przez choinapvr » 2009 lip 03, Pt 09:18

Witam

Mam wersje 1.27 i od kilku miesiecy probuje dogadac sie z Panem Krzysztofem odnosnie otzrymywania od niego update-ow na moj sklep ale bezskutecznie. Wiec jezeli jest taka mozliwosc to prosze o informacje na temat nowej aktualizacji z wersji 1.27 na nowsza na priv albo admin@erbel.pl.

Aha. Mam jeszcze pytanie czy macie takie dziwne zachowania w sklepie jak ja: klienci przegladajacy produkty w sklepie skarza sie ze przenosi ich na inne strony sam tez to zauwazylem...moze to jakis wirus nie jestem w stanie go w zaden sposob moze wersja nowsza jest pozbawiona tej wady.

Prosze o pomoc!
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2008 lis 17, Pn 23:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron