Sklep nagle przestał działać poprawnie

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Sklep nagle przestał działać poprawnie

przez salmafashion » 2009 cze 01, Pn 09:53

Witam. Od półtora roku posiadam sklep firmy KQS Store. Do wczoraj było wszystko wporządku, aż tu nagle zaczęły dziać się cuda. Sklep widnieje, jednak występuje błąd podczas dodawania produktu do koszyka, w panelu administratora wyskakuje błąd gdy próbuję dodać maila do subskrypcji, a dzisiaj zniknęło logowanie do sklepu dla klientów. Nikt nic nie grzebał w ustawieniach, nikt niczym się nie bawił, a strona pada. Nie można skontaktować się z działem techniczym KQS gdyż na maile nie odpisują, a telefonu nie ma podanego na stronie. Czy ktoś może pomóc rozwiązać mój problem? Mam masę zarejestrowanych klientów, maili itd. i nie chciałbym tego stracić. Zrobiłem kopie w razie czego jednak, jest ona z błędami w/w. Pozdrawiam
 
Autor tematu
Posty: 2
Dołączył(a): 2009 cze 01, Pn 09:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sklep nagle przestał działać poprawnie

przez Lesiu » 2009 cze 01, Pn 11:56

Sprawdź czy nie zbrakło na serwerze lub w bazie danych wolnej powierzchni.
Lesiu
 

Re: Sklep nagle przestał działać poprawnie

przez zsedc » 2009 cze 01, Pn 17:32

tak, u mnie też podobne efekty były gdy przepełniła się baza danych.
 
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sklep nagle przestał działać poprawnie

przez salmafashion » 2009 cze 02, Wt 19:24

faktycznie wina była przepełnionej bazy danych, powiększyłem powierzchnię bazy i pomogło. Dzięki wielkie. Pozdrawiam
 
Autor tematu
Posty: 2
Dołączył(a): 2009 cze 01, Pn 09:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości