Sklep internetowy + stacjonarny.

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

Re: Sklep internetowy + stacjonarny.

przez firmaAdamet » 2008 maja 26, Pn 00:15

oooo byc moze jest tansz nie wiem zawsze mialem drukarki fiskalne;)

Drukarka fiskalna tez ma pamiec;)

ja mam Innova market Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się (chetnie bym im sprzedal hosting bo strona chodzi ciezko...)

Zaufaj firmie zajmujacej sie fiskalnym w twojej miejscowosci... to oni Ci sprzedaja drukarke, oni ja serwisuja i beda wiedzili najlepiej.
firmaAdamet
 

Re: Sklep internetowy + stacjonarny.

przez pbas » 2008 maja 26, Pn 13:57

firmaAdamet napisał(a):Drukarka fiskalna tez ma pamiec;)

Tak też napisałem :) :
pbas napisał(a):Kolejna sprawa to, że drukarki fiskalne mają z reguły pamięć pozwalającą na zapamiętanie większej ilości produktów niż kasy fiskalne.


firmaAdamet napisał(a):chetnie bym im sprzedal hosting bo strona chodzi ciezko...

Być może za niedługo, zgłoszę się do Ciebie w sprawie hostingu :)

firmaAdamet napisał(a):Zaufaj firmie zajmujacej sie fiskalnym w twojej miejscowosci... to oni Ci sprzedaja drukarke, oni ja serwisuja i beda wiedzili najlepiej.

Dokładnie - i tak będziesz musiał przeprowadzać coroczny serwis urządzenia i lepiej mieć taki sprzęt, z którym lokalni serwisanci sobie poradzą i na który będą mieli uprawnienia.

ZooSklep napisał(a):Jaką ty dysponujesz drukarką fiskalną.??

Novitus Vento :
pbas napisał(a):Subiekt GT + drukarka fiskalna Novitus Vento (Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się).

Mogę ją spokojnie polecić - działa niezawodnie i jest banalna w bieżącej obsłudze.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Sklep internetowy + stacjonarny.

przez ZooSklep » 2008 maja 27, Wt 15:38

Raczej skuszę się na Twoją propozycje. Cena wmiare, i twoja opinia tez ma znaczenie..Dzięki. :)
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sklep internetowy + stacjonarny.

przez ZooSklep » 2008 wrz 03, Śr 08:58

Novitus Vento :
pbas napisał(a):Subiekt GT + drukarka fiskalna Novitus Vento (Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się).

Mogę ją spokojnie polecić - działa niezawodnie i jest banalna w bieżącej obsłudze.[/quote]
Coraz bliżej mam do zakupu drukarki.. Raczej zdecyduje sie na tą o której pisałes + jeszcze do niej czytnik kodów..
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sklep internetowy + stacjonarny.

przez ZooSklep » 2008 paź 11, So 12:35

marpit napisał(a):http://www.posnet.com.pl/index.php?pid=1051

Najpopularniejsze urządzenie. Jest kilka modelów. U dystrybutorów można coś utargować.

Kupilem taki sprzęt Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się Macie jakies propozycje na temat Programow lojalnosciowych dla klientów np z kartami rabatowymi, personalizowanymi aby dzialaly one razem z subiektem i tą drukarką ??
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 479
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 16:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sklep internetowy + stacjonarny.

przez trampolinek » 2014 cze 30, Pn 21:48

Mi w usługach taka wystarcza: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014 cze 17, Wt 13:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sklep internetowy + stacjonarny.

przez Sebol » 2016 wrz 28, Śr 11:23

Witam

Chciałbym odświeżyć temat. Jaki program polecacie do zarządzania stanami magazynowymi w sklepie stacjonarnym tak żeby było one również widoczne w sklepie internetowym ? Czy używacie dane programy do realizacji zamówień czy przez backoffice kqs ?
Pozdrawiam
Sebastian
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2009 sty 24, So 20:05
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron