Błąd w statystykach najczęściej kupowanych produktów

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

Błąd w statystykach najczęściej kupowanych produktów

przez forni » 2008 wrz 28, N 23:37

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale zauważyłem pewien błąd w oprogramowaniu objawiający się w momencie odrzucenia zamówienia. Było tak: klient zamówił 10 sztuk singla, ale po rozmowie telefonicznej okazało się, że myślał, że zamawia koszulki. Ze względu na różnicę w cenie zrezygnował z zamówienia, a ja zamówienie odrzuciłem w Panelu Administracyjnym. Jako, że mam ustawione, aby sklep kontrolował stan magazynu, po odrzuceniu zamówienia oprogramowanie automatycznie i poprawnie zwróciło do magazynu 10 sztuk singla. Ale w Statystykach w dziale NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE PRODUKTY nadal widnieje 10 sztuk sprzedanego singla, pomimo, że tak naprawdę do zakupu nie doszło. To chyba kwalifikuje się do poprawienia.
 
Autor tematu
Posty: 43
Dołączył(a): 2008 maja 19, Pn 17:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron