edycja danych klienta

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

Re: edycja danych klienta

przez pbas » 2008 wrz 13, So 13:10

@cyren - wydaje mi się, że wszyscy zrozumieli co marpit miał na myśli... tylko nie Ty :) Dajmy już spokój słownym przepychankom.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: edycja danych klienta

przez marpit » 2008 wrz 13, So 13:41

pbas napisał(a):@cyren - wydaje mi się, że wszyscy zrozumieli co marpit miał na myśli... tylko nie Ty :) Dajmy już spokój słownym przepychankom.

Też mam takie wrażenie :)
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: edycja danych klienta

przez cyren » 2008 wrz 13, So 13:54

i jak tu nie reagować na takie zaczepki, co za człowiek, dno totalne i chamstwo do kwadratu...

... a potem narzekacie na zachowanie KQS-a....

no, kto jeszcze na mnie naskoczy?
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2008 sie 01, Pt 10:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: edycja danych klienta

przez pbas » 2008 wrz 13, So 14:03

Nikt na Ciebie nie naskakuje - po prostu większość osób domyśliła się o co marpitowi chodziło a Ty nie i tyle. Nikt z tego powodu nie ma do Ciebie pretensji etc. Po prostu temat robi się powoli coraz bardziej zaogniony i tyle. Proponuję zamknąć dyskusję, bo nic do tematu nie wnosi.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: edycja danych klienta

przez cyren » 2008 wrz 13, So 14:46

Ja mam wrażenie że to Ty nic nie rozumiesz,

Założycielem wątku jest marboss a nie marpit i to marboss zapytał o możliwość edycji danych klienta, NIE PRECYZUJĄC, że chodzi mu o edycję w tym miejscu: PA -> Klienci
w związku z tym moja odpowiedź była taka a nie inna - wskazywała możliwość edycji w innym miejscu (bo może ktoś nie wie - to forum nie jest tylko dla starych wyjadaczy, ale także dla zaczynających "przygodę" ze sklepem KQS)

i teraz na scenę wszedł osobnik marpitt, który postanowił mnie po chamsku pouczyć, że mam problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu

i dalej to już pyskówka a nie wyjaśnienia...

Tak trudno zrozumieć, że jak mnie pytają o guziki to mówię o wszystkich guzikach, a jak pytają o guziki z czterema dziurkami to mówię tylko o takich z czterema dziurkami o a nie o wszystkich?
Brak precyzji niestety gubi wielu ludzi, a już przeprosiny za chamskie zachowanie to rzadko komu przechodzą przez gardło.

Teraz jest właściwy koniec tematu.
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2008 sie 01, Pt 10:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: edycja danych klienta

przez marpit » 2008 wrz 13, So 14:53

Słuchaj nikt się nie czepia bo nie ma o co.
marboss napisał(a):Czy nie uważacie że przydała by się możliwośc edytowania danych klienta w panelu admina?
Czasami w imieniu lub nazwisku jest literówka i admin powinien mieć możliwość edycji danych klienta. Każdy znany mi sklep posiada takie możliwości.

Ten pogrubiony tekst informuje którą edycję danych klienta marboss ma na myśli. Wydaje mi się że nie znasz za dobrze panelu sklepu i dlatego nie wiesz że chodzi o klientów zarejestrowanych (bo tylko to jest zablokowane).
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: edycja danych klienta

przez cyren » 2008 wrz 13, So 15:51

Nie, ja wogóle nie znam PA sklepu KQS, tak sobie tylko gawędzę na tym forum :lol:

P.S. Skup się raczej na poprawie błędów na swojej stronie, nie wiem czy sprzedajesz gacie (bokserki) czy sprzęt dla bokserów?
Nagłówek może być mylący.
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2008 sie 01, Pt 10:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: edycja danych klienta

przez marpit » 2008 wrz 13, So 15:56

To sklep testowy i nie ma to większego znaczenia... ale dzięki za uwagę.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości
cron