Sklep nie działa przez podniesienie serwera do 7.4

Wszystko na temat konfiguracji sklepu internetowego opartego o skrypt KQS.store

Sklep nie działa przez podniesienie serwera do 7.4

przez worion » 2022 cze 23, Cz 20:33

Witam,

Sklep przestał działać. Jak wchodzi się na sklep to "strona nie działa", tak samo jest z panelem admina. Napisałem do p. Krzysztofa z prośbą o sprawdzenie i wyjaśnienie to uzyskałem lakoniczną informację, że "PHP na serwerze zostało podniesione do wersji 7.4". Podał też linka, gdzie mogę zamówić aktualizację sklepu, oraz poinformował, że moja wersja to 4.7

I moje pytanie jest, czy muszę aktualizować do nowszej wersji?

Obecna wersja spokojnie mi wystarcza. Sklep traktuję jako dodatek i nie przynosi takich dochodów żeby w niego zbytnio inwestować. A podniesienie do najnowszej wersji kosztuje 436,- netto (chyba, że coś źle sprawdziłem).

A tak na marginesie, to czy muszę ponosić koszta przez zmianę PHP serwera?

Pozdrawiam i będę wdzięczny za rozjaśnienie mi w głowie.
 
Autor tematu
Posty: 18
Dołączył(a): 2017 wrz 06, Śr 22:23
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sklep nie działa przez podniesienie serwera do 7.4

przez worion » 2022 cze 28, Wt 10:30

Aż nie chce mi się wierzyć, że nikt nie zna rozwiązania mojego problemu..
 
Autor tematu
Posty: 18
Dołączył(a): 2017 wrz 06, Śr 22:23
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sklep nie działa przez podniesienie serwera do 7.4

przez sucro » 2022 lip 04, Pn 17:37

Wymagana jest aktualizacja oprogramowania.

Oprogramowanie w obecnej wersji jaką posiadasz nie współgra z nowymi wersjami php, dlatego trzeba zaktualizować również oprogramowanie do nowszej wersji.

Jeśli funkcjonalność wystarczała taka jaka była, to trzeba pozostać na php w takiej wersji jaka była. Jeśli hosting nie wspiera już starej wersji php, to trzeba przenieść się na taki hosting który to wspiera (do tej pory są hostingi które wspierają archiwalne wersje php, ale prawdopodobnie będą niebawem odchodzić od tych wersji)
Avatar użytkownika
Admin Witryny
 
Posty: 248
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 13:44
Lokalizacja: MEGAMO
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Re: Sklep nie działa przez podniesienie serwera do 7.4

przez worion » 2022 lip 09, So 22:52

sucro napisał(a):Wymagana jest aktualizacja oprogramowania.

Oprogramowanie w obecnej wersji jaką posiadasz nie współgra z nowymi wersjami php, dlatego trzeba zaktualizować również oprogramowanie do nowszej wersji.

Jeśli funkcjonalność wystarczała taka jaka była, to trzeba pozostać na php w takiej wersji jaka była. Jeśli hosting nie wspiera już starej wersji php, to trzeba przenieść się na taki hosting który to wspiera (do tej pory są hostingi które wspierają archiwalne wersje php, ale prawdopodobnie będą niebawem odchodzić od tych wersji)


I to jest informacja ze szczegółowym wyjaśnieniem - dziękuję ślicznie za pomoc :)
 
Autor tematu
Posty: 18
Dołączył(a): 2017 wrz 06, Śr 22:23
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron