Allegro znikneło ?

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Allegro znikneło ?

przez sucro » 2020 lut 03, Pn 12:59

Kto miał zakupiony dodatek Allegro ze strony kqs? Bo nie widzę by dalej był w sprzedaży:
Produkt archiwalny Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Avatar użytkownika
Admin Witryny
 
Autor tematu
Posty: 248
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 13:44
Lokalizacja: MEGAMO
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy

Re: Allegro znikneło ?

przez marpit » 2020 lut 20, Cz 11:26

Jak zwykle z dodatkami w KQS zapłać i bądź w plecy na dodatku, działało tylko 6 miesięcy mimo opłacenia na cały rok.
Jak można było tworzyć dodatek na starym api skoro była już dokumentacja do nowego.
Beslinker przeszedł normalnie na nowe api, KQS zamilkł.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Allegro znikneło ?

przez DJaY » 2020 lut 28, Pt 18:44

Tak przy okazji, mnie zaskoczyła ostatnio cena licencji. To chyba jakaś niedawna podwyżka, bo nie tak dawno to było coś ponad 500 zł, a teraz prawie 1k. Dla większego biznesu to żaden wydatek, ale dla drobnicy postawienie sklepu (licencja + szablon) to już robi się grubo.
No, ale nic, nie mnie ustalać ceny. Ja mogę jedynie zaproponować klientowi inne rozwiązanie... :)
p.s.
Tańsza wersja "light" to nie był by taki zły pomysł. ;)
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2008 maja 08, Cz 10:36
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron