Aktualizacja do wersji 5.2 - "Ta strona nie działa"

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Aktualizacja do wersji 5.2 - "Ta strona nie działa"

przez luckylukas » 2019 gru 06, Pt 11:42

Dzień dobry,

A więc wykonałem wszystko z poniższą instrukcją:

Instrukcja Aktualizacji Sklepu Internetowego KQS.storeAktualizacja przeznaczona dla sklepów w wersji minimum 3.6.
➔Przed wykonaniem aktualizacji należy utworzyć kopię zapasową wszystkich plików i bazy danych sklepuza pomocą narzędzi dostarczonych przez dostawcę hostingu. Każdy serwer powinien posiadać takiemechanizmy.
➔Rozpakuj archiwum KQS.update.zip na dysk twardy komputera. Połącz się z serwerem FTP iprześlij naserwer wszystkie powstałe w wyniku rozpakowywania elementy (pliki i foldery) zastępując jednocześniepliki i foldery (niczego nie usuwaj) poprzedniej wersji sklepu.
➔Za pomocą przeglądarki wywołaj plik aktualizacyjny update.php (Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się)
➔Postępuj zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.
➔Jeśli aktualizacja została zakończona pomyślnie możesz usunąć z serwera plik update.php.Do czasu usunięcia pliku w sklepie będzie wyświetlana informacja o przeprowadzanej aktualizacji.

I kiedy wchodzę na adres mojej strony (Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się) aby kontynuować aktualizację , to niestety wyskakuje komunikat "Ta strona nie działa". Nie mam pojęcia co jest na rzeczy, może ktoś wie lub miał podobnie i udało mu się ten problem rozwiązać

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam Łukasz
 
Autor tematu
Posty: 1
Dołączył(a): 2019 gru 06, Pt 11:33
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Aktualizacja do wersji 5.2 - "Ta strona nie działa"

przez sucro » 2019 gru 18, Śr 11:08

Należy ustawić wersję php 7.1 ( to minimalna wersja php z którą najnowsza aktualizacja 5.2 będzie działać )
Avatar użytkownika
Admin Witryny
 
Posty: 248
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 13:44
Lokalizacja: MEGAMO
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 19 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron