zmiana produkty wersja 5.0

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

zmiana produkty wersja 5.0

przez cenraj » 2019 mar 26, Wt 16:37

Z ciekawości odwiedziłem demo panelu kqs z nową wersją 5.0.
Z niedowierzaniem odkryłem , że opcje o które zabiegaliśmy od laaaat w końcu zostały zrobione.
Chodzi o wyszukiwanie produktów tylko w tytule i kodach oraz o zmianę stanu magazynowego .
Ogólnie chodziło o połączenie opcji magazynu i produktów , żeby nie trzeba było ganiać po stronach .
Pomijając szczegół , że opcje (wyszukiwanie produktów tylko w tytule i kodach ) trzeba za każdym razem zaznaczać bo nie jest domyślnie zaznaczona to niestety po raz kolejny zmiana potoczyła się nie po naszej myśli :( .

Ogólnie chodziło jak już pisałem o nie latanie po stronach magazyn - produkty a niestety ze strony produkty zostały zabrane statystyki produktu i znowu trzeba by latać do magazynu hahahaha

Po 10 latach stwierdzam , że to jest JAKIŚ żart.

Jak to powinno wyglądać :

Mamy jedną stronę połączony magazyn -produkty oraz ustawienia co chcemy żeby tam się wyświetlało .
Każdy tworzy stronę pod siebie i każdy jest zadowolony .
 
Autor tematu
Posty: 31
Dołączył(a): 2017 sty 11, Śr 10:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron