błąd w IE i Safari w koszyku

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

błąd w IE i Safari w koszyku

przez mmm » 2016 wrz 22, Cz 10:49

Mam problem w powyższych przeglądarkach, nie można po wybraniu formy wysyłki nic dalej zrobić, po prostu zaznaczenie formy wysyłki nic nie daje.
Ma ktoś podobnie?

Zaktualizowałem program niestety nie pomogło (może zła wersja) za to usunęło mi dodatki paczkomaty i kurier GLS. Ręce opadają normalnie...

Maciek
 
Autor tematu
Posty: 9
Dołączył(a): 2009 lip 19, N 17:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: błąd w IE i Safari w koszyku

przez areczek » 2016 wrz 22, Cz 21:51

Czy zaktualizowałeś do 'najświeższej' wersji?
Czy zmieniałeś coś w szablonie koszyka?
Jaki masz adres sklepu - czasem trzeba zerknąć czy coś w kodzie templatki nie jest przestawione?

Sprawdzałem na 4.3 i pod IE działa jak trzeba - tu możesz sprawdzić www.lustrodlaciebie.pl/p20,kolekcja-duoline-led.html dorzuć lustro do koszyka i wybór przesyłek / płatności działa normalnie.
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Dołączył(a): 2009 lip 07, Wt 18:33
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy

Re: błąd w IE i Safari w koszyku

przez sebp » 2016 lis 06, N 11:22

Używam safari i koszyk działa. Może opróżnij cache i sprawdź jeszcze raz
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2012 wrz 19, Śr 21:49
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron