Produkt archiwalny

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

Produkt archiwalny

przez marpit » 2014 lis 19, Śr 11:02

Mam taką propozycję aby produkt archiwalny nie był widoczny w magazynie itd. W sumie najlepiej aby było je widać tylko gdy wybierzemy archiwalne.
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Produkt archiwalny

przez sebp » 2014 lis 28, Pt 21:38

Świetny pomysł. Skoro jest archiwalny to tylko nam zagraca panel magazynowy i utrudnia bieżące zadania.
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2012 wrz 19, Śr 21:49
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Produkt archiwalny

przez marpit » 2014 gru 09, Wt 17:42

No i chyba trzeba by je jaszcze pominąć podczas wyszukiwania.
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Produkt archiwalny

przez sebp » 2015 lut 17, Wt 12:36

To wtedy czym różniłby się produkt archiwalny od produktu nieaktywnego.
Uważam, że dobrze by archiwalny był wyszukiwany przez klientów. Mniej potrzebny jest przy przeglądaniu bieżących widoków stanu magazynowego, dostaw i wydań magazynowych itd.
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Dołączył(a): 2012 wrz 19, Śr 21:49
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Produkt archiwalny

przez amanita99 » 2015 lut 18, Śr 00:13

Tak się zastanawiam... jestem klientem - wpisuję w wyszukiwarkę "szukany produkt" i wyskakuje mi np. 12 wyników z czego 3 pierwsze to produkty archiwalne... co robię? Pewnie myślę że mają jakąś dosłownie "archiwalną" ofertę i idę do innego sklepu który ma świeżą ofertę.

Czy miejsce na liście produktów nie jest zbyt cenne by wyświetlać klientom towary których nie mogą i tak kupić?

Stąd dla mnie ta opcja jest totalnie nie logiczna z punktu widzenia sprzedaży i podejścia do klienta.

Natomiast jeśli chodzi o pozycjonowanie, dużą ilość podstron, i wejścia ludzi szukających "dziwnych - wycofanych" towarów, i ich wyjścia bo jednak nie mogą tego kupić - to owszem, ma to sens - oby tylko nie były to wejścia przed Adwords :)
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2012 maja 05, So 23:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Produkt archiwalny

przez Forest » 2015 paź 12, Pn 18:52

Witam!

Zdecydowanie tak, produkty archiwalne do działu archiwum. Na stronie bez sensu je wyświetlać, niepotrzebne są też w magazynie, szkoda je kasować ponieważ zawsze mogą się przydać do stworzenia nowej oferty. Ich opisy przykładowo zawierają cenne tabelę rozmiaru, lub unikatowe schematy.
Pozdrawiam!
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 20:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości
cron