Integracja z programem subiekt

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

Integracja z programem subiekt

przez jaromiko » 2014 gru 01, Pn 10:50

czy ktoś z kolegów ma ten problem rozwiązany? lub zna kogoś kto implementowal takie rozwiązanie? i jak się sprawdza?
 
Autor tematu
Posty: 2
Dołączył(a): 2014 lis 29, So 12:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Integracja z programem subiekt

przez golumnw » 2015 lut 03, Wt 23:39

znalazlem coś takiego ktoś na tym pracował?
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Avatar użytkownika
 
Posty: 213
Dołączył(a): 2008 maja 15, Cz 20:51
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Integracja z programem subiekt

przez uniflora » 2015 lut 10, Wt 09:43

Jestem w trakcie dopinania synchronizacji - korzystam z usług firmy Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2012 cze 21, Cz 17:31
Lokalizacja: Zamość
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Integracja z programem subiekt

przez arock » 2015 lut 26, Cz 13:56

Też jestem zainteresowany integracją subiekta czy naprawdę nikt nie robił integracji??
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2013 sty 30, Śr 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Integracja z programem subiekt

przez amanita99 » 2015 lut 26, Cz 22:54

teraz będzie suchar... a google to nie łaska użyć?
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2012 maja 05, So 23:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Integracja z programem subiekt

przez Slawek » 2015 mar 02, Pn 22:16

Trochę czasu minęło, ale dawno tu nie byłem.

Nie mogąc znaleźć działającej integracji, zrobiłem dla klienta taką integrację w zakresie obsługi zamówień. Wygląda to tak, że ma własny panel obsługi zamówienia zrobiony tak, żeby tam gdzie się da obsługiwał wywołania AJAXowe dla wygodnej obsługi. Sprawdzany jest stan towarów w subiekcie, także to czy kontrahent jest występuje już w programie. Sprawdzane jest też ewentualne zadłużenie klienta. To wszystko Panie z biura widzą na jednym ekranie. Jeśli wszystko się zgadza to przyciskiem 'wystaw fakturę' uruchamia się przekazanie zamówienia do subiekta i wygenerowanie faktury. Od razu faktura zapisywana jest jako PDF we wskazanym miejscu, a do tego gotowa faktura w formacie EPP jest przesyłana do systemu magazynowego celem rozpoczęcia pakowania.

Myślę, że rozgryzłem to na tyle, że będę w stanie odpowiedzieć na ewentualne pytania.
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2013 sty 07, Pn 09:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Integracja z programem subiekt

przez arock » 2015 mar 03, Wt 14:30

Slawek napisał(a):Trochę czasu minęło, ale dawno tu nie byłem.

Nie mogąc znaleźć działającej integracji, zrobiłem dla klienta taką integrację w zakresie obsługi zamówień. Wygląda to tak, że ma własny panel obsługi zamówienia zrobiony tak, żeby tam gdzie się da obsługiwał wywołania AJAXowe dla wygodnej obsługi. Sprawdzany jest stan towarów w subiekcie, także to czy kontrahent jest występuje już w programie. Sprawdzane jest też ewentualne zadłużenie klienta. To wszystko Panie z biura widzą na jednym ekranie. Jeśli wszystko się zgadza to przyciskiem 'wystaw fakturę' uruchamia się przekazanie zamówienia do subiekta i wygenerowanie faktury. Od razu faktura zapisywana jest jako PDF we wskazanym miejscu, a do tego gotowa faktura w formacie EPP jest przesyłana do systemu magazynowego celem rozpoczęcia pakowania.

Myślę, że rozgryzłem to na tyle, że będę w stanie odpowiedzieć na ewentualne pytania.


Ciekawe rozwiązanie, z tej wypowiedzi rozumiem że obsługuje tylko faktury, a co z paragonami??
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2013 sty 30, Śr 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Integracja z programem subiekt

przez Forest » 2015 cze 01, Pn 16:18

Witam!

Proszę o informację jaki jest koszt takiej integracji?
Czy można przetestować jak działa?
Pozdrawiam!
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 20:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Integracja z programem subiekt

przez redvan » 2015 cze 03, Śr 10:57

Jeśli jest ktoś zainteresowany integracją z programem subiekt, zapraszam do kontaktu na biuro@sucro.pl
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron