Proszę o pomoc: badanie preferencji polskich sklepów

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

Proszę o pomoc: badanie preferencji polskich sklepów

przez ankam507 » 2014 mar 19, Śr 14:49

Witam,
mam nadzieję,że dobrze trafiłam z odpowiednim działem forum;) Jeżeli nie-proszę o przeniesienie wątku.

Przeprowadzamy badanie nt. preferencji małych i średnich e-sklepów. Chcemy po jego zakonczeniu przygotować raport i przesłać go mediów elektronicznych. Celem jest poznanie potrzeb e-sklepów, co może być wskazówką dla wszelkiego rodzaju partnerów biznesowych sklepów internetowych, jak modyfikować swoją ofertę dla nich przeznaczoną. Krotko mówiąc: czego tak naprawdę potrzebują i chcą sklepy internetowe jeżeli chodzi o promocję.
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się Ankieta jest anonimowa. Jest ona krótka,zajmie max 4 minuty.
Zachętą do wypełnienia ankiety niech bedzie to, że każdy kto ją wypełni, otrzyma kod uprawniający do 10% zniżki pakiety reklamowe na GoDealla.pl.
Z góry dziękuję za Państwa pomoc:)
 
Autor tematu
Posty: 1
Dołączył(a): 2014 mar 19, Śr 14:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron