Nowa wersja 3.6

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Re: Nowa wersja 3.6

przez redvan » 2013 mar 22, Pt 12:22

junki napisał(a):praktycznie rzecz biorąc każda strona zapisuje ciasteczka więc po co taki głupi przepisz Łunia se wymyśliła.

Czujcie się powiadomienie że forum zapisuje ciasteczka jeżeli klikneliście zapamiętaj hasło :D


jak forum zapisuje cookies to tez powinna byc informacja o tym ;) a nic nie widzę :P
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez elczu » 2013 mar 22, Pt 12:45

Jak mus to mus: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
+ zapis w regulaminie sklepu.

Tak w ogóle to polecam tą sronę jako odnośnik z informacjami o cookies: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

Rzeczpospolita.pl też do niej odsyła.
Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): 2012 maja 05, So 12:39
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez koltat » 2013 mar 22, Pt 17:47

Ja wykorzystałem do tego celu "Pierwsza strona (strona kontrolna)" dostępna w ustawieniach oprogramowania, pytanie co tam napisać.
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez elczu » 2013 mar 22, Pt 18:20

koltat, mnie zawsze zastanawiało, czy i jak taka strona kontrolna odbija się źle na pozycjonowaniu.
No i fakt, że to jak ostrzeżenie przed wejściem na stronędla dorosłych z ta akceptacja. Część osób może spłoszyć.
Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): 2012 maja 05, So 12:39
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez koltat » 2013 mar 22, Pt 18:24

elczu napisał(a):koltat, mnie zawsze zastanawiało, czy i jak taka strona kontrolna odbija się źle na pozycjonowaniu.
No i fakt, że to jak ostrzeżenie przed wejściem na stronędla dorosłych z ta akceptacja. Część osób może spłoszyć.


Masz rację, właśnie widzę i mnie też przeraża, pracuję nad zmianą tego, tylko uważam że twórca oprogramowania powinien mnie uprzedzić jakie i do czego te pliki są wykorzystywane w sklepie, póki co czy pozwolisz ze "zerżnę" z twojej strony informacje o ciasteczkach?
 
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez elczu » 2013 mar 22, Pt 19:44

śmiało przepisuj co chcesz na temat ciastek :) w regulaminie też mam kila słów o nich.
Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): 2012 maja 05, So 12:39
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez phumaksmet » 2013 mar 29, Pt 15:17

Link do prostego skryptu informującego o cookies Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Avatar użytkownika
 
Posty: 11
Dołączył(a): 2011 sty 13, Cz 08:25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez elczu » 2013 mar 30, So 11:42

Dzięki za linka phumaksmet. Faktycznie proste, lekkie rozwiązanie :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): 2012 maja 05, So 12:39
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Nowa wersja 3.6

przez uniflora » 2013 kwi 15, Pn 10:15

phumaksmet napisał(a):Link do prostego skryptu informującego o cookies Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się


Dzisiaj jakaś firma zaproponowała mi zainstalowania tego skryptu oczywiście odpłatnie, mail w załaczniku, wysłany z adresu: info@klauzule.info.pl

Teraz pytanie, czy robią kasę na darmowym skrypcie czy jest on ich własnością?
Załączniki
mail.JPG
mail.JPG (90.17 KiB) Przeglądane 3332 razy
Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2012 cze 21, Cz 17:31
Lokalizacja: Zamość
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron