Reinstalacja sklepu na kqs

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Reinstalacja sklepu na kqs

przez llooki » 2013 lut 15, Pt 18:25

Witam
Szukam kogoś kto jest wstanie przeinstalować mi na nowo sklep postawiony na serfwerze nazwa.pl
Zależy mi na tym aby po przeinstalowaniu mieć całą bazę kleintów i zamówień + ewentualnie grafika.
Sklep mi sie wyłożył i nie widze innego wyjścia.
Mogę za pomoc zapłacić rozsądne pieniądze
 
Autor tematu
Posty: 16
Dołączył(a): 2012 lip 20, Pt 09:56
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Reinstalacja sklepu na kqs

przez elczu » 2013 lut 15, Pt 19:04

Masz kopię zapasow bazy danych sprzed awarii? Czyli pewnie sprzed momentu wgrania tego nieszcżesnego CSV?
Jeśli masz (a pewnie masz) dostęp do panelu phpmyadmin to możesz w 3 mininuty wyleczyć problem.
Tu nic nie trzeba reinstalować najpewniej. Baza Ci się pokićkała w mojej opinii. Przy normalnym testowaniu strony trzeba być na to gotowym i się nie łamać.
Jeśli nie zrobiłeś backupu sprzed awarii to pewnie jest na srwerze dostępny do ścignięcia lub po wysłaniu maila do supportu na nazwa.pl wgraj ci stan sklepu np. z ostatniej nocy.

I to wszystko za free.
Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): 2012 maja 05, So 12:39
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Reinstalacja sklepu na kqs

przez bartek » 2013 lut 15, Pt 21:40

baze mamy, ale na backup za pozno na nazwie maja z 13.02 a zaczelo sie walic pokolei wszystko 11.02, grafika, ustawienia, az zniknely produkty. Sami sobie nie poradzimy i potrzebna pomoc fachowca.
bartek
 

Re: Reinstalacja sklepu na kqs

przez llooki » 2013 lut 16, So 10:59

elczu napisał(a):Masz kopię zapasow bazy danych sprzed awarii? Czyli pewnie sprzed momentu wgrania tego nieszcżesnego CSV?
Jeśli masz (a pewnie masz) dostęp do panelu phpmyadmin to możesz w 3 mininuty wyleczyć problem.
Tu nic nie trzeba reinstalować najpewniej. Baza Ci się pokićkała w mojej opinii. Przy normalnym testowaniu strony trzeba być na to gotowym i się nie łamać.
Jeśli nie zrobiłeś backupu sprzed awarii to pewnie jest na srwerze dostępny do ścignięcia lub po wysłaniu maila do supportu na nazwa.pl wgraj ci stan sklepu np. z ostatniej nocy.

I to wszystko za free.


Niestety nie mam bazy danych z przed awarii.
Dostep do phpmyadmin oczywiscie ze mam.
Backup zapisany na serwerze jest niestety juz z czasu kiedy araria byla. nazwa trzyma 2 ostatnie doby kopie.
 
Autor tematu
Posty: 16
Dołączył(a): 2012 lip 20, Pt 09:56
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Reinstalacja sklepu na kqs

przez elczu » 2013 lut 16, So 11:19

Jeśli chcesz szybko wrócić do gry to napisz do któegoś z obecnych na forum programistów od KQS. Tutaj raczej nikt sam się do Ciebie nie odezwie najpewniej. Sam też nieraz czułem się tu jakbym wołał na puszczy.
Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): 2012 maja 05, So 12:39
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Reinstalacja sklepu na kqs

przez joee » 2013 lut 16, So 12:12

A jakby wyczyścić bazę kqs_produkty i spróbować wgrać ponownie plik csv pobrany przed awarią ?

Możesz nam podesłać screena / kilka pozycji z bazy danych kqs_produkty ?
 
Posty: 146
Dołączył(a): 2009 mar 16, Pn 01:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Reinstalacja sklepu na kqs

przez llooki » 2013 lut 19, Wt 10:21

joee napisał(a):A jakby wyczyścić bazę kqs_produkty i spróbować wgrać ponownie plik csv pobrany przed awarią ?

Możesz nam podesłać screena / kilka pozycji z bazy danych kqs_produkty ?


Drodzy koledzy
Wgrałem ostatniego beckupa z serwera i sklep zaczął działać :) Pozostał jednak problem ze zdjęciami (na stronie pokazuje tylko nazwę zdjęcia Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się) Oraz grafika sie rozsypała.
Jakieś porady??
 
Autor tematu
Posty: 16
Dołączył(a): 2012 lip 20, Pt 09:56
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Reinstalacja sklepu na kqs

przez redvan » 2013 lut 19, Wt 10:25

llooki napisał(a):
joee napisał(a):A jakby wyczyścić bazę kqs_produkty i spróbować wgrać ponownie plik csv pobrany przed awarią ?

Możesz nam podesłać screena / kilka pozycji z bazy danych kqs_produkty ?


Drodzy koledzy
Wgrałem ostatniego beckupa z serwera i sklep zaczął działać :) Pozostał jednak problem ze zdjęciami (na stronie pokazuje tylko nazwę zdjęcia Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się) Oraz grafika sie rozsypała.
Jakieś porady??



bo w katalogu "galerie" na serwerze ftp pewnie nie ma zdjęć - dlatego ich nie czyta. Sama struktura odnosnika do zdjęcia jest OK - po prostu jest link do zdjęcia którego na serwerze nie ma
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Reinstalacja sklepu na kqs

przez llooki » 2013 lut 20, Śr 11:56

redvan napisał(a):
llooki napisał(a):
joee napisał(a):A jakby wyczyścić bazę kqs_produkty i spróbować wgrać ponownie plik csv pobrany przed awarią ?

Możesz nam podesłać screena / kilka pozycji z bazy danych kqs_produkty ?


Drodzy koledzy
Wgrałem ostatniego beckupa z serwera i sklep zaczął działać :) Pozostał jednak problem ze zdjęciami (na stronie pokazuje tylko nazwę zdjęcia Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się) Oraz grafika sie rozsypała.
Jakieś porady??



bo w katalogu "galerie" na serwerze ftp pewnie nie ma zdjęć - dlatego ich nie czyta. Sama struktura odnosnika do zdjęcia jest OK - po prostu jest link do zdjęcia którego na serwerze nie ma


Witam
Niestety dzis znów sklep przestał działać.
Proszę o namiary na kogoś kto jest w stanie mi to naprawić.
 
Autor tematu
Posty: 16
Dołączył(a): 2012 lip 20, Pt 09:56
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron