nie ładuje strony z rejestracją nowego klienta

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

nie ładuje strony z rejestracją nowego klienta

przez koltat » 2013 sty 27, N 13:50

Mam problem, od kilku dni brak zamówień, najpierw postawiłem na ogólną posuchę, do momentu sprawdzenia i "nie wchodzi" mi strona rejestracja, o ile logowanie działa poprawnie to nowego klienta nie zachęca do zakupu. Nie wiem gdzie leży przyczyna, sklep postawiony na home.pl tam twierdzą że wszystko w porządku. Tyle lat sklep działał bez zarzutu, od kilku tygodni pojawił się też problem, "mielenia" w momencie składania zamówienia, a ściślej w chwili wyboru przesyłki - osoby zalogowane nie mogą dalej przejść - lecz nie zawsze, (nie weim od czego to zależy) próbowałem IE i Chrom - to samo. Czy macie problemy z kqs.store, a może ktoś ma home.pl też takie problemy, poważnie biorę pod uwagę nowe oprogramowanie i/lub nowy serwer, a szkoda bo niedawno wybuliłem 360zł. za kolejny rok w home.pl
Możecie polecić jakiś fajny sklep, bez wodotrysków, przyjazny wyszukiwarkom, z opcją na smartfony itp.
 
Autor tematu
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: nie ładuje strony z rejestracją nowego klienta

przez redvan » 2013 sty 28, Pn 15:38

przeciez dziala ( przed chwilą sie zarejestrowalem ) - byc moze jakiś zwich serwera ( a home.pl ma ostatnio coś problemy )
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: nie ładuje strony z rejestracją nowego klienta

przez koltat » 2013 sty 30, Śr 20:46

redvan napisał(a):przeciez dziala ( przed chwilą sie zarejestrowalem ) - byc moze jakiś zwich serwera ( a home.pl ma ostatnio coś problemy )


To prawda, z home.pl było kiepsko tyle co zmienili coś w konfiguracji serwera, by mój sklep mógł działać to padła ich strona główna na kilka godzin. No to bardzo się ucieszyłem że to wina home.pl.

FAŁSZYWY ALARM - przepraszam,

Jak już tu jestem to...

Podczas instalacji nowego sklepu na serwerze, trzeba zmienić prawa dostępu niektórych plików na chmod 777. sprawdziłem obecnie i prawa plików są zmienione na początkowe ustawienia. (podejrzewam że dzieje się to po każdej aktualizacji).

Czy mam zmieniać te prawa dostępu ponownie na 777, czy zostawić tak jak jest ???

Oraz co sądzicie o ofercie home.pl (Business Server) dla sklepu kqs.store - chwalą się że ma Wydzielony klaster, ale oferta w cenie 738zł. rocznie, w porównaniu z Biznes Starter za 369zł. z której obecnie korzystam, nie wiecie czy gra warta świeczki ? przyspieszy to działanie sklepu ? czy może to tylko takie mydlenie oczu by wygarnąć kasę.
 
Autor tematu
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: nie ładuje strony z rejestracją nowego klienta

przez elczu » 2013 sty 31, Cz 09:55

Witam, nie zmieniaj na poczakowe ustalenia. Zresztą chyba nawet w instrukcji jest napisane, żeby nie zostawiać ustawień 777 po instalacji. Chodzi tu o ryzyko nadużycia dostępu do Twoich plikó. Nieuprawniona osoba z zewnątrz z odrobiną pewnej wiedzy mogłaby wprowadzić w nich niepożądane przez Ciebie zmiany.
Avatar użytkownika
 
Posty: 126
Dołączył(a): 2012 maja 05, So 12:39
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości
cron