Problem z aktualizacją z 1.32 do 3.6

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Problem z aktualizacją z 1.32 do 3.6

przez Sebol » 2012 lis 14, Śr 01:33

Witam

Właśnie aktualizowałem nasz sklep do najnowszej wersji i niestety ale okazało się że po aktualizacji nie mogę dodawać nowych zdjęć oraz produktów. Kopiować produktu mogę.

Ma również problem z galerią do produktów. Czy tabela kqs_galeria_zaczepy powinna sama się generować podczas aktualizacji. Niestety u mnie się nie wygenerowała i produkty nie mają przypisanych galerii.
Czy macie pomysły co może być nie tak ?
 
Autor tematu
Posty: 17
Dołączył(a): 2009 sty 24, So 20:05
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Problem z aktualizacją z 1.32 do 3.6

przez MK0304 » 2012 lis 14, Śr 13:11

Może poprostu nie masz praw do tych operacji?
Pozostałe >> Administracja >> wybierz swoje konto i zobacz czy masz zaznaczone wszystkie prawa które chcesz wykonywać
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2009 sie 06, Cz 14:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Problem z aktualizacją z 1.32 do 3.6

przez Sebol » 2012 lis 14, Śr 13:48

Witam

Sprawdziłem i posiadam uprawnienia do tych operacji. Produkty mogę kopiować i usuwać ale nie mogę dodać nowego. Możecie mi podać chmody jakie powinny być żebym sprawdził czy któregoś nie pominałem. Jakiś pomysł czemu tabela od podpinania zdjęć się nie aktualizuje?
 
Autor tematu
Posty: 17
Dołączył(a): 2009 sty 24, So 20:05
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Problem z aktualizacją z 1.32 do 3.6

przez redvan » 2012 lis 14, Śr 18:16

ostatnio dość często się z tym spotykam nawet na świeżych instalacjach z dokonanym updatem. Wtedy żeby nie tracić czasu instaluje nowy sklep na nowej bazie danych i przenoszę bazę produktów, klientów, ustawię graficznych itp. na nowy sklep - zawsze pomaga.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Problem z aktualizacją z 1.32 do 3.6

przez motohelp » 2012 lis 19, Pn 11:35

redvan napisał(a):ostatnio dość często się z tym spotykam nawet na świeżych instalacjach z dokonanym updatem. Wtedy żeby nie tracić czasu instaluje nowy sklep na nowej bazie danych i przenoszę bazę produktów, klientów, ustawię graficznych itp. na nowy sklep - zawsze pomaga.

Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale problem dotyczy tylko sklepów postawionych na Home.pl - problem zaistniał pewnego feralnego dnia, gdy poznikały produkty we wszystkich sklepach postawionych na tym właśnie serwerze. Padły wtedy niektóre tabele... Ale mogę się mylić.
Avatar użytkownika
 
Posty: 132
Dołączył(a): 2008 lip 17, Cz 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron