Aktualizacja - propozycja

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Aktualizacja - propozycja

przez kotwik » 2012 lut 18, So 14:17

Powszechnie wiadomo, że twórca oprogramowania KQS wysyła meila z informacją o dużych aktualizacjach. Natomiast nie wszystkim wiadomo, że aktualizacje są częściej i wgrywane są na serwer i dostępne przez link z meila o aktualizacji. Tutaj Panie Krzysztofie prośba, czy mógłby Pan zamieszczać informację o wrzuceniu na serwer aktualizacji. Może w tym wątku na zasadzie jednego słowa. Temat mógłby być przypięty i tylko Pan mógłby tam pisać. Co Pan na taką współpracę? A wy Administratorzy i Moderatorzy na taką współpracę?
 
Autor tematu
Posty: 119
Dołączył(a): 2010 sty 30, So 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Aktualizacja - propozycja

przez piecyk » 2012 lut 18, So 14:58

A dzisiaj możesz pobrać aktualizację?
;)
Już nie mogę się doczekać aktualizacji - ten dreszczyk emocji :D
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2008 maja 16, Pt 20:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Aktualizacja - propozycja

przez redvan » 2012 lut 18, So 22:43

kotwik napisał(a):Powszechnie wiadomo, że twórca oprogramowania KQS wysyła meila z informacją o dużych aktualizacjach. Natomiast nie wszystkim wiadomo, że aktualizacje są częściej i wgrywane są na serwer i dostępne przez link z meila o aktualizacji.


pbas gdzieś przypinał ostatnio watek dotyczący tego ze jeśli komuś coś nie działa to ma pobrać ponownie pliki update / wgrać / wykonać ponownie aktualizacje

kotwik napisał(a):Tutaj Panie Krzysztofie prośba, czy mógłby Pan zamieszczać informację o wrzuceniu na serwer aktualizacji. Może w tym wątku na zasadzie jednego słowa. Temat mógłby być przypięty i tylko Pan mógłby tam pisać. Co Pan na taką współpracę? A wy Administratorzy i Moderatorzy na taką współpracę?


niepotrzebny watek gdzie co jakis czas by bylo napisane cos w stylu "prosze pobrac update" - i by bylo powielane ciagle jedno i to samo.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Aktualizacja - propozycja

przez pbas » 2012 lut 19, N 08:02

redvan napisał(a):
kotwik napisał(a):Powszechnie wiadomo, że twórca oprogramowania KQS wysyła meila z informacją o dużych aktualizacjach. Natomiast nie wszystkim wiadomo, że aktualizacje są częściej i wgrywane są na serwer i dostępne przez link z meila o aktualizacji.


pbas gdzieś przypinał ostatnio watek dotyczący tego ze jeśli komuś coś nie działa to ma pobrać ponownie pliki update / wgrać / wykonać ponownie aktualizacje


Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Aktualizacja - propozycja

przez kotwik » 2012 lut 19, N 12:43

Nie zrozumieliście mojego celu.
Podam na swoim przykładzie.
Nie działa mi ceneo. Robię aktualizację. Dalej nie działa. Jak często mam sprawdzać? Raz w miesiącu? 2 razy w miesiącu? To naprawdę niewiele kosztuje napisać jedno słowo w którymkolwiek umówionym poście, nie musi być mój :) Tym bardziej, że poprawki czasami zdarzają się kilka dni po zgłoszeniu jakiegoś problemu. Wolałbym mieć informację od twórcy oprogramowania niż gdybać i instalować na "pałę".
 
Autor tematu
Posty: 119
Dołączył(a): 2010 sty 30, So 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron