Jak radzicie sobie z dużą iloscia paczek

Obsługa paczek, listy przewozowe, informacje, opinie i uwagi o firmach kurierskich, którymi wysyłacie towary zakupione w Waszych sklepach.
DHL, DPD, Siódemka, GLS, FedEx, UPS, KEX, TNT, Inpost, Poczta Polska.

Re: Jak radzicie sobie z dużą iloscia paczek

przez totu24 » 2008 paź 21, Wt 23:33

marpit napisał(a):A czy ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć na temat działania stempla?
Właśnie otrzymałem taka paczkę i fajnie to wygląda. A pisania nie ma żadnego tylko druk na A4.

ja korzystam STEEPEL MINI a sprawa jest prosta kopiuje adres niestety po kolei ulica kod miasto itd jeśli pobranie to jeszcze dochodzi kwota i nr zamówienia i drukuje druki na paczki i od razu pobrania była by bajka jak by dane przechodziły miedzy KQS a STEMPEL
myślę że wydruki wyglądają dość dobrze a panie na poczcie są zachwycone ze łatwo się czyta
Avatar użytkownika
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2008 maja 09, Pt 14:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak radzicie sobie z dużą iloscia paczek

przez Seavolv » 2009 maja 11, Pn 12:58

A drukuje może ktoś druki na pocztę lub kuriera na drukarce igłowej? Zakupiłem ostatnio drukarkę igłową oki 3320 z myślą o drukowaniu faktur bo atramentówka w eksploatacji wychodzi mnie strasznie drogo, a skoro jest igłówka to pomyślałem że można by ją też wykorzystać do druków na paczki.
Może ktoś używał Stempla w połączeniu z igłówką? lub ma jakieś doświadczenie w drukowaniu blankietów na paczki itp igłówką?
Za wszelkie rady, programy itp będę wdzięczny.
 
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak radzicie sobie z dużą iloscia paczek

przez pbas » 2009 maja 11, Pn 13:26

Ja używałem tego Stempla i dałem sobie z nim spokój - bardzo często rozjeżdżały mi się nadruki na kwitkach paczek pocztowych
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Jak radzicie sobie z dużą iloscia paczek

przez totu24 » 2009 maja 11, Pn 15:19

korzystam z oki 3321 trochę duża, druki z poczty nie rozrywamy i drukujemy, aby się nie przesunęło należy potestować z ustawieniami jedyny problem jaki miałem a raczej nie wiedzałem że można przy głowicy docisnąć lepiej papier i trochę cyrki się dzały ale teraz jest OK
Avatar użytkownika
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2008 maja 09, Pt 14:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak radzicie sobie z dużą iloscia paczek

przez kulbi » 2009 maja 11, Pn 18:58

jeśli chcecie najtaniej drukować to polecam drukarkę BROTHER DCP-135C lub 145C (koszt około 150-250zł)
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

tusze do niego są po 5zł i starczają na około 300 kartek ze zwykłym rextem
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

sam mam taką i drukuje wyśmienicie lepiej od HP i jest około 15 razy tańsze drukowanie od HP
Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 17:14
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak radzicie sobie z dużą iloscia paczek

przez krzysd » 2011 sie 21, N 13:12

Tusze z allegro nalewane z wiadra za 5zł rozwalają delikatne głowice tych drukarek, które są ich głównym mankamentem. Naprawa głowicy jest nieopłacalna, serwis Brother życzy sobie za to więcej niż za nową drukarkę.

Ja polecę raczej atramentówki EPSON np. SX-280, albo droższy naprawdę super model PX720WD, zamienniki Active Jet czy Incore za ok. 10zł i jest miło.

Do drukowania dla potrzeb poczty jednak najlepiej kupić jakiegoś laserowego HP z dupleksem - polecę tu P1606dn - dupleks, sieć, bezproblemowa praca, a tonerki na 2500 - 3000 stron za mniej niż stówkę.
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2011 sie 21, N 12:06
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak radzicie sobie z dużą iloscia paczek

przez krzysd » 2011 sie 21, N 13:15

Ech, przekręciłem model - miało być Epson SX218, a nie 280...

BTW - Jak się na tym forum edytuje posty???
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2011 sie 21, N 12:06
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Jak radzicie sobie z dużą iloscia paczek

przez tofif » 2011 sie 21, N 18:57

tu nie ma edycji
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron