Stawka VAT na transport

Wszystko na temat instalacji oprogramowania KQS.store oraz aktualizacji skryptu do najnowszej wersji. Dowiesz się także co nowego pojawiło się w sklepie KQS oraz znajdziesz pełną listę zmian które weszły w nowej wersji.

Stawka VAT na transport

przez koltat » 2011 sty 31, Pn 12:10

Witam,
przejrzałem całe forum i nie znalazłem poza jednym pytaniem, odpowiedzi na problem naliczania podatku VAT od przesyłki.
Po zainstalowaniu aktualizacji, wszystko OK za wyjątkiem kosztów przesyłki na fakturach z nadal 22% podatkiem VAT.
Czy ktość może używa tego sklepu również do wystawiana faktur VAT ??? jeśli tak to czy udało się usunąć błąd.
Obecnie w edycji zamówienia zeruje koszt przesyłki i dopisuje do listy produktów, ale na dłuższą metę to dość męczące.
Proszę o wskazówki
 
Autor tematu
Posty: 73
Dołączył(a): 2008 lip 21, Pn 23:05
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Stawka VAT na transport

przez pbas » 2011 sty 31, Pn 12:24

Spróbuj ponownie zaktualizować oprogramowanie (pobierz ponownie aktualizację)
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Stawka VAT na transport

przez radek170777 » 2011 sty 31, Pn 14:33

koltat napisał(a):Po zainstalowaniu aktualizacji, wszystko OK za wyjątkiem kosztów przesyłki na fakturach z nadal 22% podatkiem VAT.




PA-Konfiguracja-obszar "pozostałe" - Stawka podatkowa dla kosztów przesyłki [%] . Co masz wpisane ?
 
Posty: 717
Dołączył(a): 2008 kwi 24, Cz 13:56
Lokalizacja: www.szadek.net
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Stawka VAT na transport

przez Stan » 2011 lut 01, Wt 22:10

koltat napisał(a):Obecnie w edycji zamówienia zeruje koszt przesyłki i dopisuje do listy produktów, ale na dłuższą metę to dość męczące.

postępuje tak samo bo nie mogę tego w inny sposób zmienić / w ustawieniach mimo zmiany wchodzi 22 % / a ja potrzebuję także w tym miejscu wpisać "zw" - czy jest taka możliwość , proszę o podpowiedź
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2010 cze 07, Pn 16:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron