Warning: main(/usr/bin/connect_db.php) [function.main]

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Warning: main(/usr/bin/connect_db.php) [function.main]

przez wena » 2010 sie 29, N 13:07

Witam!
Zainstalowałem skrypt KQS na serwerze AZ.PL i wyskakuje mi taki błąd, gdy chcę zmienić ustawienia graficzne (nigdzie indziej błędu nie ma)


Warning: main(/usr/bin/connect_db.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /srv/home/.../public_html/.../admin/edit.php on line 0

Warning: main() [function.include]: Failed opening '/usr/bin/connect_db.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /srv/home/.../public_html/.../admin/edit.php on line 0

Warning: main(/usr/bin/admin/include/source/funkcje.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /srv/home/.../public_html/.../admin/edit.php on line 0

Warning: main() [function.include]: Failed opening '/usr/bin/admin/include/source/funkcje.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /srv/home/.../public_html/.../admin/edit.php on line 0

Fatal error: Call to undefined function db_fetch_array() in /srv/home/.../public_html/.../admin/edit.php on line 0


tam gdzie jest trzykropek to jest nazwa domeny i loginu na az. Z góry dziękuję za informację co to za błąd i co można z tym zrobić aby to naprawić. Dzięki!
wena
 
Autor tematu

Re: Warning: main(/usr/bin/connect_db.php) [function.main]

przez szalit » 2010 paź 19, Wt 19:50

ponawiam mam ten sam problem jak go rozwiazać
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2008 gru 11, Cz 19:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Warning: main(/usr/bin/connect_db.php) [function.main]

przez szalit » 2010 paź 20, Śr 06:21

Informuje
:!: Po skontaktowaniu się z administratorem az.pl problem został naprawiony.
Sklep KQS działa prawidłowo na hostingu
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2008 gru 11, Cz 19:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron