Zamówienie

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Zamówienie

przez Seavolv » 2010 kwi 29, Cz 11:08

Witam.
Może ktoś sprawdzić czy działa mu ręczne dodawanie zamówienia z PA, u mnie gdy chcę wpisać nowe zamówienie i już wybiorę produkt przenosi mnie do wyboru detalisty czy hurtownika po kliknięciu na detal cofa mnie do produktów.
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zamówienie

przez redvan » 2010 kwi 29, Cz 11:25

dziala ( ostatni update sklepu na tym co sprawdzalem byl robiony wczoraj przez klienta )
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Zamówienie

przez Seavolv » 2010 kwi 29, Cz 11:48

Ale jak przez klienta? Mnie chodzi o ręczne dodanie zamówienia przez Panel Administracyjny - Sprzedaż - Zamówienia - Nowe a nie przez klienta poprzez sklep. Nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy bo może o to ci chodziło?
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zamówienie

przez marpit » 2010 kwi 29, Cz 14:22

Seavolv napisał(a):Witam.
Może ktoś sprawdzić czy działa mu ręczne dodawanie zamówienia z PA, u mnie gdy chcę wpisać nowe zamówienie i już wybiorę produkt przenosi mnie do wyboru detalisty czy hurtownika po kliknięciu na detal cofa mnie do produktów.

Działa bez problemu.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Zamówienie

przez Seavolv » 2010 kwi 29, Cz 15:27

ok dzięki, widocznie coś poszło nie tak przy aktualizacji, wieczorkiem zrobię zaktualizuje sklep ponownie i zobaczymy czy się naprawi.
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zamówienie

przez Seavolv » 2010 maja 01, So 11:34

Nie wiem czemu ale mam tak że tylko przy niektórych produktach mnie wywala i nie pozwala zrobić zamówienia z innymi jest ok normalnie tworze nowe zamówienie, stany magazynowe OK, nie wiem czy to może być spowodowane.
 
Autor tematu
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zamówienie

przez redvan » 2010 maja 03, Pn 18:58

moze nazwa produktu ( jakies dziwne znaki specjalne ) - sprawdz przy ktorych produktach Ci sie tak dziej i porownej pozniej te produkty z reszta - wtedy samo wyjdzie co jest nie tak
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron