Błąd wyszukiwarki i podgladu zamówienia

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Błąd wyszukiwarki i podgladu zamówienia

przez tofif » 2010 kwi 17, So 01:40

Na stronie pustego koszyka po wpisaniu czegos w wyszukiwarke lub w podglad zamowienia i przeslaniu wywala bledy, mam to na 2 sklepacha na 3 nie dziwne - moze wie ktos co to za bledy

Kod: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /home/nsi/domains/fabryka55.pl/public_html/index.php  on line 0

Warning: reset() [function.reset]: Passed variable is not an array or object in /home/nsi/domains/fabryka55.pl/public_html/index.php on line 0

Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /home/nsi/domains/fabryka55.pl/public_html/index.php on line 0

Warning: reset() [function.reset]: Passed variable is not an array or object in /home/nsi/domains/fabryka55.pl/public_html/index.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nsi/domains/fabryka55.pl/public_html/index.php:0) in /home/nsi/domains/fabryka55.pl/public_html/index.php on line 0
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: Błąd wyszukiwarki i podgladu zamówienia

przez pbas » 2010 kwi 17, So 10:03

U mnie nie ma tego błędu - sprawdziłem na 2 sklepach, obydwa na 1.31
Nie mam pojęcia co to może być.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Błąd wyszukiwarki i podgladu zamówienia

przez tofif » 2010 kwi 17, So 16:19

zauwazylem ze ten blad wystepuje po zskopiowaniu sklepu zywcem, ale zrobilem tak, ze wywalilem wszystko zainstalowalem sklep od nowa i na czystym skrypcie bez modyfikacji szablonow wszystko dziala a po "obrobce" graficznej juz przestalo dzialac

dziwne bo na piekniegotuj dziala a na na innych nie
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron