Problem z NIP-me

Błędy w oprogramowaniu KQS.store. Autor oprogramowania będzie zapoznawał się ze zgłoszonymi w tym dziale błędami i w przypadku ich potwierdzenia, w miarę swoich możliwości będzie reagował na nie.

W temacie ze zgłaszanym błędem, proszę zaznaczyć której wersji programu on dotyczy. W przypadku, gdyby błąd dotyczył nie ostatniej wersji programu, proszę wcześniej sprawdzić, czy błąd nie został już poprawiony w aktualnej wersji oprogramowania

Problem z NIP-me

przez diller » 2009 wrz 16, Śr 11:23

Witam

Mam klientkę która twierdzi, że ma ogromne problemy z zakupieniem towaru przy wykorzystaniu formularza dla osób nie zarejestrowanych, problem stanowi dla niej wpisanie NIP-u w postaci XXX-XXX-XX-XX, sklep wielokrotnie sprawdzany był na przeglądarkach ie6, ie7, FF, Opera i co najdziwniejsze działa poprawnie. Jednak dla rozwiania wątpliwości czy mieliście styczność z odrzucaniem przez sklep NIP-u w formacie podanym wyżej?
diller
 
Autor tematu

Re: Problem z NIP-me

przez redvan » 2009 wrz 23, Śr 17:34

jak klient sobie nie radzi z wpisaniem NIPu to niech w dodatkowe uwagi wpisze dane do faktury
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1728
Dołączył(a): 2008 maja 02, Pt 09:19
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Problem z NIP-me

przez pbas » 2009 wrz 26, So 12:04

Nie miałem problemu z NIPem, ale sporadycznie klienci zgłaszają jakieś drobne uwagi. Ostatnio jeden klient twierdził, że w pole "ulica" nie może wpisać dużej litery "Ł".

Wydaje mi się, że takie dziwne problemy są powodowane w większości przez komputery klientów (przeglądarki). Aktualnie prawie każda przeglądarka ma różne pluginy itp, które niekiedy powodują dziwne zachowanie tej czy innej strony www.
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Problem z NIP-me

przez AurorA » 2009 gru 02, Śr 01:06

U mnie odrzucało nip wpisywany bez kresek (ze spacjami) i parę osób się na to skarżyło.
Avatar użytkownika
 
Posty: 194
Dołączył(a): 2009 lut 24, Wt 03:06
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron