Wersja 1.29.1

Archiwum wiadomości. Tematy zamknięte. Rozwiązane problemy etc. Dla potomnych ;)

Re: Wersja 1.29.1

przez choinapvr » 2009 lip 03, Pt 09:09

Witam

Mam wersje 1.27 i od kilku miesiecy probuje dogadac sie z Panem Krzysztofem odnosnie otzrymywania od niego update-ow na moj sklep ale bezskutecznie. Wiec jezeli jest taka mozliwosc to prosze o informacje na temat nowej aktualizacji z wersji 1.27 na nowsza na priv albo admin@erbel.pl.

Aha. Mam jeszcze pytanie czy macie takie dziwne zachowania w sklepie jak ja: klienci przegladajacy produkty w sklepie skarza sie ze przenosi ich na inne strony sam tez to zauwazylem...moze to jakis wirus nie jestem w stanie go w zaden sposob moze wersja nowsza jest pozbawiona tej wady.

Prosze o pomoc!
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2008 lis 17, Pn 23:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.29.1

przez marpit » 2009 lip 03, Pt 09:56

choinapvr napisał(a):Witam

Mam wersje 1.27 i od kilku miesiecy probuje dogadac sie z Panem Krzysztofem odnosnie otzrymywania od niego update-ow na moj sklep ale bezskutecznie. Wiec jezeli jest taka mozliwosc to prosze o informacje na temat nowej aktualizacji z wersji 1.27 na nowsza na priv albo admin@erbel.pl.

Aha. Mam jeszcze pytanie czy macie takie dziwne zachowania w sklepie jak ja: klienci przegladajacy produkty w sklepie skarza sie ze przenosi ich na inne strony sam tez to zauwazylem...moze to jakis wirus nie jestem w stanie go w zaden sposob moze wersja nowsza jest pozbawiona tej wady.

Prosze o pomoc!

Po co to piszesz tyle razy w każdym możliwym wątku?
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Wersja 1.29.1

przez junki » 2009 lip 03, Pt 14:29

Poszło ostrzeżenie, kolejny krok to ban
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wersja 1.29.1

przez Seavolv » 2009 lis 19, Cz 13:13

A ktoś może słyszał coś o jakiejś nowej wersji KQS jakieś daty, terminy, itp?
 
Posty: 370
Dołączył(a): 2009 sty 21, Śr 19:34
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
cron