Przekierowanie 301

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

Przekierowanie 301

przez ivelelectronics » 2011 lut 20, N 14:33

Witam

Mam problem ponieważ chciałem zrobić przekierowanie naszej domeny firmowej oraz sklepu internetowego, chodzi o przekierowanie z www na bez www i tak:

strona główna [url]ivel.pl[/url] jest indeksowana w google jako Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się i dodawana byla np. do katalogów stron jako bez www i nie wiem jak przekierować czy z www na bez www czy odwrotnie

Druga sprawa to przekierowanie sklepu [url]sklep.ivel.pl[/url] jest on indeksowany bez www i tak też jest dopisywany do katalogów, i pytanie czy tutaj przyda się przekierować z www na bez www.


I trzecia przez pare miesięcy mieliśmy drugi sklep na ivel.com.pl(strona ta była dodawana do katalogów itp bez www) i czy tutaj nie zaszkodzi przekierowanie tej domeny poprzez 301 na ivel.pl?

Jeśli widzicie te kwestie inaczej proszę o porade.
 
Autor tematu
Posty: 2
Dołączył(a): 2011 lut 20, N 13:04
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Przekierowanie 301

przez subiektis » 2011 maja 27, Pt 12:54

Nie wiem czy Google rozróżnia Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się i Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się jako dwie różne strony? Działają oba adresy więc daj sobie luz z przekierowaniem :)
______________________________________________________________________________________________________________________________
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2011 maja 27, Pt 12:19
Lokalizacja: Miastko
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Przekierowanie 301

przez lucastes » 2011 maja 27, Pt 14:31

nazwa.pl i http: //www.nazwa.pl to dwie różne domeny i googlik je rozróżnia


Ja mam na początku:
Kod: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.nazwa.pl
RewriteRule (.*) http://nazwa.pl/$1 [R=301,L]
Avatar użytkownika
 
Posty: 357
Dołączył(a): 2008 kwi 27, N 16:06
Lokalizacja: 3miasto
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron