alternatywa na KQSProjekt

Marketing wirusowy, social marketing, blogowanie, wymiana kodów i bonów rabatowych, sprzedaż powiązana Cross Selling, Up Selling, google analytics i inne statystyki, bazy adresowe i newsletter

alternatywa na KQSProjekt

przez kulbi » 2008 paź 21, Wt 19:38

dziś znalazłem taką ofertę w necie, co o tym myślicie?
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 793
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 17:14
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: alternatywa na KQSProjekt

przez Borat » 2008 paź 21, Wt 20:48

Na pierwszy rzut oka. Spodobał mi się.
A to powód aby dalej oglądać :)

Dzięki Kulbi.

B.
 
Posty: 187
Dołączył(a): 2008 maja 27, Wt 13:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: alternatywa na KQSProjekt

przez forni » 2008 paź 21, Wt 21:05

Jedna rzecz, która spowodowała, że nie będę się temu systemowi przyglądał bliżej: tylko opcja miesięcznego abonamentu, bez możliwości jednorazowego zakupienia oprogramowania sklepu. Jak dla mnie dyskwalifikacja.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2008 maja 19, Pn 17:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: alternatywa na KQSProjekt

przez Borat » 2008 paź 21, Wt 22:11

No tego to nie doczytałem.
A to dla mnie wyklucza możliwość pracy na takim oprogramowaniu.
Najpierw patrzę na funkcjonalność, potem na cenę.
Ale chyba trzeba odwrotnie :)


B.
 
Posty: 187
Dołączył(a): 2008 maja 27, Wt 13:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: alternatywa na KQSProjekt

przez dariush78 » 2008 paź 22, Śr 17:27

Dokładnie przejrzałem tego redcarta i powiem wam, że dla mnie to kozak. Nie wiem czy widzieliście demo panelu admina - jak zobaczyłem to kapcie mi spadły, tryb dzienny, tryb nocny, porównywarki dodane no i co ciekawe telefony i maile do hurtowni. A co jeszcze ciekawego mi wpadło że są szablonu do produktów i skórki gotowe do wyboru.

Co do ceny...hmmmm jak dla mnie to jest OK - nie wiem czy doczytaliście ale dają tam hosting bez limitów w cenie i robią jakiś marketing w tym pozycjonowanie - także nie jest źle. Założyłem sobie demo na 10 dni - po testuje bliżej i dam znać.

Pozdro

Daro
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008 paź 22, Śr 17:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: alternatywa na KQSProjekt

przez junki » 2008 paź 22, Śr 19:35

może i sof ok ale policz sobie ile za to będziesz płacił. a te hurtownie dosłownie parę, pomocnik napisany bardzo ogólnie i w zasadzie jak dla mnie nie spełnia swojej funkcji.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: alternatywa na KQSProjekt

przez kulbi » 2008 paź 22, Śr 20:34

no właśnie szkoda że jest na abonament i to go dyskwalifikuje ale też chciałbym zobaczyć panel admina ale to trzeba podawać wszystkie dane i oni go przysyłają czy jak, jakby był do kupienia na stałe a nie abonament to bym się mu bardziej przyglądał
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 793
Dołączył(a): 2008 kwi 25, Pt 17:14
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: alternatywa na KQSProjekt

przez dariush78 » 2008 paź 22, Śr 22:17

hmmmm chyba nie pare hurtowni ja znalazłem tam ponad 20 000 adresów nawet z jedną udało mi się już wstępnie nawiązać współpracę, co do pomocnika to fakt jest dla początkujących sprzedawców ... a nie dla nas :mrgreen:

Panel admina tez jest w demo Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się Login i haslo tam masz podane

Po 4 godzinach testów wrażenie póki co dobre, koszty sam nie wiem mam hosting na home.pl i place 600 zl rocznie tutaj wychodzi na to samo 48 zl na miesiac daje w zaokragleniu 600 zl - ponoc nie ma limitow transferu - co dla mnie jest dobrym rozwiazaniem, w moim sklepie zdarza mi się przekroczyć transfer a to mnie zawsze sporo kosztuje :(

Po testuję ten soft w praktyce to dam znać co i jak.
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008 paź 22, Śr 17:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: alternatywa na KQSProjekt

przez dariush78 » 2008 paź 22, Śr 22:18

sorki tam jest link Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2008 paź 22, Śr 17:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość