Rabat powiązany z historią zakupów

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

Re: Rabat powiązany z historią zakupów

przez forni » 2008 sie 02, So 17:01

KQSProjekt napisał(a):Prosze usunąć dopisane treści z mojego posta i nigdy więcej nie modyfikować moich wypowiedzi.

Zasady są proste, zmiany darmowe czy płatne są dostępne dla wszystkich w nowych wersjach, jak komuś nie odpowiada nie musi się zgłaszać.


Ale w ten sposób ogranicza Pan sobie ilość chętnych na płatne rozszerzenia; w Polsce nikt nie lubi robić za frajera, który sfinansuje z własnej kieszeni coś co za chwilę za darmo dostaną wszyscy. Z drugiej zaś strony jestem jak najbardziej za tym, aby z czasem płatne rozszerzenia były dostępne w darmowych aktualizacjach. Może takie rozwiązanie: ustala Pan cenę za dane rozszerzenie i udostępnia je w pierwszym miesiącu za tę właśnie kwotę. W następnym miesiącu zakup tego rozszerzenia będzie możliwy o 20 % taniej, w kolejnym miesiącu o 40% taniej, w kolejnym o 60% i tak dalej aż powiedzmy po pół roku rozszerzenie to zostanie włączone do darmowej aktualizacji dla wszystkich. W ten sposób, ktoś kto bardzo potrzebuje danej funkcjonalności będzie mógł ją kupić od ręki, ktoś innym na przykład stwierdzi że jest to fajna rzecz, ale w przypadku jego sklepu niekonieczna teraz, szczególnie za takie pieniądze, ale za połowę ceny wyjściowej chętnie ją wprowadzi za trzy, cztery miesiące. A cała reszta będzie się mogła nią cieszyć po pół roku od jej powstania. Dzięki temu ten który zapłaci za dane rozszerzenie, nie będzie miał poczucia robienia za św. Mikołaja i fundowania innym z własnej kieszeni kosztownych modyfikacji, Pan będzie zdecydowanie bardziej zarobiony na takiej formie wprowadzenia rozszerzeń, niż w przypadku przez Pana proponowanym, a jednocześnie zasada (która mi się jak już pisałem bardzo podoba), że "zmiany darmowe czy płatne są dostępne dla wszystkich w nowych wersjach" zostanie zachowana, tyle tylko, że nieco rozciągnięta w czasie.
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2008 maja 19, Pn 17:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Rabat powiązany z historią zakupów

przez perfumy24 » 2008 sie 19, Wt 21:53

Proponuje w dodatku rabat z historią zakupów dołączyć możliwość wyłączenie rabatów dla cen promocyjnych. Rabaty dla cen w sklepie nie muszą być przyznawane dla cen w promocji.

Jeżeli taka poprawka zostanie zaakceptowana to ja również pokryje część kosztów za moduł.

Dodatkowo proszę zapoznać sie z tematem na forum:
Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się

w tym module też okryje część kosztów

pozdrawiam

kontakt na stronie perfumy24.pl
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2008 kwi 26, So 13:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Rabat powiązany z historią zakupów

przez pbas » 2008 sie 20, Śr 17:05

perfumy24 napisał(a):Proponuje w dodatku rabat z historią zakupów dołączyć możliwość wyłączenie rabatów dla cen promocyjnych. Rabaty dla cen w sklepie nie muszą być przyznawane dla cen w promocji.

To już jest: PA --> Ustawienia --> Wyłącz rabatowanie produktów w promocji
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Autor tematu
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: Rabat powiązany z historią zakupów

przez perfumy24 » 2008 sie 21, Cz 19:30

To już jest: PA --> Ustawienia --> Wyłącz rabatowanie produktów w promocji[/quote]
ups :)

małe przeoczenie - dzięki

pozdrawiam
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2008 kwi 26, So 13:19
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości
cron