Promocje

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

Promocje

przez Unbeliever » 2009 lut 23, Pn 20:13

Witam
czy istnieje możliwości umieszczenia na stronie produktu informacji o procentowej obniżce ceny, czyli np. stara cena - 10% = nowa cena.
Myślę że klienci lubią większe liczby w przypadku promocji i bardziej ich zainteresuje informacja o obniżce o 10% niż o 1 zł. ;)
Jeśli nie ma takiej możliwości to bardzo bym prosił Pana Krzysztofa o ustosunkowanie się do mojej propozycji.
Druga rzeczy to możliwość dodania przycisku "do koszyka" w Produkty Pokrewne/Powiązane.

pozdrawiam
 
Autor tematu
Posty: 4
Dołączył(a): 2008 wrz 22, Pn 00:23
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Promocje

przez pbas » 2009 lut 24, Wt 13:11

Unbeliever napisał(a):czy istnieje możliwości umieszczenia na stronie produktu informacji o procentowej obniżce ceny, czyli np. stara cena - 10% = nowa cena.

Takiej możliwości nie ma.

Unbeliever napisał(a):Druga rzeczy to możliwość dodania przycisku "do koszyka" w Produkty Pokrewne/Powiązane.

Oj, nie wydaje mi się to dobrym pomysłem. Byłby wówczas na stronie niesamowity chaos z koszykami... Ale każdy ma prawo do swojego zdania :)
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość
cron