plugin

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

plugin

przez zsedc » 2008 lis 14, Pt 04:12

Orientujecie się może czy można jakoś zrobić swoje pluginy do KQS'a? Jakoś legalnie ominąć ioncube? Np zrobienie swoich metod płatności, modyfikacje kuponów rabatowych itp?
Ewentualnie proszę o głosy poparcia, które może przekonały by autora do udostępnienia takiej możliwości.

Dodatkowa korzyść dla oprogramowania np taka, że co lepsze moduły napisane przez osoby trzecie mogły by być dodawane do skryptu.
 
Autor tematu
Posty: 265
Dołączył(a): 2008 sie 22, Pt 15:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: plugin

przez Lesiu » 2008 lis 14, Pt 11:17

Nie da sie.
Lesiu
 

Re: plugin

przez pbas » 2008 lis 14, Pt 11:36

Lesiu - formalnie się nie da, ale nic nie stoi na przeszkodzie napisać swoje, zewnętrzne skrypty PHP i wywoływać je. Struktura bazy jest dość czytelna, choć nie powiem, niektóre rozwiązania w niej się znajdujące, to totalna porażka.

OT: A swoją drogą, artykuł do którego masz link w stopce, chyba nie jest jeszcze pełny? Aha, i witam konkurencję :)
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: plugin

przez Lesiu » 2008 lis 14, Pt 11:51

pbas, skrypty zewnetrzne mozna sobie napisac, ale jeszcze je trzeba jakos dorzucic do sklepu...

Artykul z mojego linka ma swoja kontynuacje Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się. Jesli jednak masz na mysli wypisanie w obu tych artykulach nie wszystkich wad sklepu KQS to zgodze sie z Toba w pelni. Napisalem to zreszta w publikacji "Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się", ze wypunktuje jedynie kilka, moze kilkanascie bledow oraz niedociagniec owego softu. Aha, i ja witam Ciebie, jednak konkurencja dla siebie nie jestesmy. To nie moja branza, na cale szczescie :)
Lesiu
 

Re: plugin

przez pbas » 2008 lis 14, Pt 20:01

Lesiu napisał(a):Aha, i ja witam Ciebie, jednak konkurencja dla siebie nie jestesmy. To nie moja branza, na cale szczescie :)

Widziałem się dzisiaj z Jankiem S. z Amii. Podobno się znacie :) Słyszałem, że jesteś fachowcem-informatykiem. Witam Cię serdecznie na Forum i liczę na owocne dyskusje. Zresztą już kilka ciekawych informacji o skrypcie KQS.store wrzuciłeś tutaj - jakby co, prosimy o więcej :)
Avatar użytkownika
Moderator Witryny
 
Posty: 1154
Dołączył(a): 2008 kwi 29, Wt 10:46
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Re: plugin

przez Lesiu » 2008 lis 14, Pt 20:42

Skoro tak mowi to tak jest ;)
Postaram sie w miare mozliwosci (czas) zamiescic cos jeszcze od siebie, ale na pewno nie teraz. Na razie jakis uzytkownik tego forum i chyba jednoczesnie zwolennik KQS uczepil sie mnie na blogu :)
Lesiu
 

Re: plugin

przez majewski » 2008 lis 15, So 15:42

Sorry, but your comment has been flagged by the spam filter running on this blog: this might be an error, in which case all apologies. Your comment will be presented to the blog admin who will be able to restore it immediately.
You may want to contact the blog admin via e-mail to notify him.

Bardzo dojrzale Panie Krzysztofie (Lesiu).
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2008 lis 13, Cz 21:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: plugin

przez Lesiu » 2008 lis 15, So 17:07

Proponuje ponownie przeczytac informacje jaka wyswietlil plugin do antyspamu. Wiem, to nie po polsku, wiec moze sprawic Panu problem. Wtyczka Spam Karma2 do WordPress sama kwalifikuje niektore komentarze jako spam i je usuwa, tak wiec piszac o mojej dojrzalosci w kontekscie flagowania Pana komentarzy jako spam tylko sie Pan osmiesza.
Lesiu
 

Re: plugin

przez majewski » 2008 lis 15, So 19:29

Jedyna rzeczą, która mnie ośmiesza jest Pańska bezczelność.
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2008 lis 13, Cz 21:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości
cron