Platnosci.pl i blad w KQS

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

Re: Platnosci.pl i blad w KQS

przez marpit » 2009 sty 06, Wt 15:23

seopol napisał(a):Poza tym wg mnie powinna byc mozliwosc edycji tego zielonego dolara, pracownik nie raz kliknal niechcaco i pozniej byl problem bo trzeba bylo to gdzies zapisywac. Piszac edycja mam na mysli mozliwosc cofniecia statusu ze towar jest oplacony.

Może wystarczy tylko odrzucić zamówienie, przywrócić i będzie ok.
Moderator Witryny
 
Posty: 1698
Dołączył(a): 2008 maja 05, Pn 16:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Re: Platnosci.pl i blad w KQS

przez seopol » 2009 sty 06, Wt 15:51

wlasnie testowalem Twoj pomysl, odrzucenie zamowienia i przywrocenie nie zmienia statusu oplacenia za produkt
Avatar użytkownika
 
Autor tematu
Posty: 95
Dołączył(a): 2008 maja 08, Cz 14:55
Lokalizacja: Białystok
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Platnosci.pl i blad w KQS

przez totu24 » 2009 sty 06, Wt 18:14

Z platnościami trzeba uważać miałem klientkę głowy nie dam ale miałem wrażenie że specjalnie przerywała płatność aby wyłudzić towar. prośba o jak najszybsze wysłanie bo "coś tam". W ostatniej chwili się zorientowałem. Więc dzwonie do niej o co chodzi ona oczywiście nie wie ale sprawdzi w domu. I już się nie odezwała.
Avatar użytkownika
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2008 maja 09, Pt 14:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Platnosci.pl i blad w KQS

przez AurorA » 2009 kwi 24, Pt 22:41

Po każdej płatności zrealizowanej przy wyborze płatności pl. dostaję od nich komunikat:

Szanowni Państwo,

System Platnosci.pl odnotował 100 nieodebranych powiadomień o zmianie statusu transakcji 38442xxx dokonanej w Punkcie Płatności "xxx" sklepu "Oczko wodne".

Kolejne powiadamianie o zmianie statusu tej transakcji nie będzie wysłane.

Przyczyną otrzymnego komunikatu jest wprowadzenie przez Państwa w Panelu Administracyjnym Platnosci.pl błędnego adresu raportów. Taka sytuacja uniemożliwia systemowi Platnosci.pl przesyłanie do Państwa raportów o zmianie statusu transakcji.

Zarejestrowany adres UrlOnline: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj sięój.pl/platnosci.php?system=p_pl

Prosimy o jego weryfikację i zmianę na poprawny lub ewentualnie jego całkowite usunięcie.

W tym celu należy po zalogowaniu do systemu Platnosci.pl przejść do 'Moje sklepy', kliknąć w nazwę sklepu i przejść do zakładki 'Lista Punktów Płatności'. Pu kliknięciu w nazwę tego Punktu, w polu 'Adres raportów' mają Panstwo możliwość modyfikacji/usunięcia błędnego adresu raportów.


płatność w kqs mam oznaczoną jako realizowana a po zalogowaniu do platnosci.pl jest zakończona, ikony dolara nie oznacza mi na zielono choć powinno.
adres raportu wziąłem z panelu kqs

co skopałem i czy ktoś miał takie przypadki?
Avatar użytkownika
 
Posty: 194
Dołączył(a): 2009 lut 24, Wt 03:06
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Platnosci.pl i blad w KQS

przez Richel » 2009 maja 01, Pt 23:51

Też tak miałem kiedys. Wyłączyłem raportowanie błędów w płatnościach i teraz patrzę tylko na maile informujące o zapłacie.
Z tego co pamiętam to KQS twierdził, że home.pl dokleja jakiś skrypt ze statystykami i przez to się walą płatności.
Avatar użytkownika
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2008 kwi 27, N 00:08
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Platnosci.pl i blad w KQS

przez AurorA » 2009 maja 08, Pt 00:36

ja mam sklep postawiony na kei.pl
przy okazji spytam autora oprogramowania
Avatar użytkownika
 
Posty: 194
Dołączył(a): 2009 lut 24, Wt 03:06
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Platnosci.pl i blad w KQS

przez junki » 2009 maja 30, So 08:40

Poprawcie konfigurację w płatnościach.pl ja mam sklep na home.pl i wszystko śmiga, posprawdzajcie strony raportów, powrotu i powrotu błędnego.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Platnosci.pl i blad w KQS

przez motohelp » 2010 sty 06, Śr 11:42

junki napisał(a):Poprawcie konfigurację w płatnościach.pl ja mam sklep na home.pl i wszystko śmiga, posprawdzajcie strony raportów, powrotu i powrotu błędnego.


Raz jeszcze wrócę do tematu... Co dokładnie trzeba tu poprawić? Skopiowałem adres Raportów z PA i wkleiłem do Płatności.pl
Raporty o błędach nadal dostaję. Mam serwer na Home.pl
Avatar użytkownika
 
Posty: 132
Dołączył(a): 2008 lip 17, Cz 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Platnosci.pl i blad w KQS

przez junki » 2010 sty 06, Śr 13:03

zrób print screna z ustawień jakie masz w KQSie

albo próbuj przeinstalować KQSa czasami w takich dziwnych sytuacjach pomaga przeinstalowanie.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości
cron