"Ostatnio dodane"

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

"Ostatnio dodane"

przez tomekz » 2008 lis 06, Cz 14:53

Witam, warto byłoby wprowadzić na stronie głównej sklepu zakładkę "najnowsze propozycje".
Jej kliknięcie będzie przenosić do działu w którym będą świeżo dodane produktu, oczywiście te same produkty będą także widoczne w poszczególnych kategoriach.
Administrator miał by możliwość ustawienia ilości widocznych produktów (przykładowo 10, 20, 30), tak by nie stworzyła lista się bez końca.

Klienci często odwiedzają dany sklep by sprawdzić co jest nowego, więc narzędzie takie bardzo pomoże i m w nawigacji i zachęci do częstszych odwiedzin.
 
Autor tematu
Posty: 9
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 11:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Ostatnio dodane"

przez junki » 2008 lis 06, Cz 15:20

jest zakładka najnowsze propozycje, ustawiasz tam ile dni po dodaniu towar ma być widoczny.

poszukaj na forum było opisywane co i jak.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 2008 kwi 08, Wt 15:13
Lokalizacja: Olkusz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Ostatnio dodane"

przez elad65 » 2008 lis 06, Cz 15:23

w bazie szablonu między np katalog produktów a promocjami umieszczasz taki kod :
Kod: Odnośnik widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników - Zarejestruj się
| <a class="naglowek" href="index.php?d=nowosci"><span class="pogrubienie"span style="font-size: 13px" class="kolor-12">{JEZYK_NOWOSCI}

i po sprawie, u mnie się sprawdza i mogę jeszcze zmienic wielkość czcionki, najnowsze propozycje to chyba nowości, a jako "nowość" nie oznaczasz wszystkich poroduków więc pokaże się tyle ile oznaczysz N, a na stronie głownej tyle ile chcesz - oznaczasz w konfiguracji
Czy mam rację ?
 
Posty: 90
Dołączył(a): 2008 wrz 13, So 07:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: "Ostatnio dodane"

przez tomekz » 2008 lis 14, Pt 19:54

ustawiłem na górnym pasku odnośnik "Nowości" , ale po jego kliknięciu przenosi do : błąd, strona o podanym adresie nie istnieje.

kurde, stanąłem w miejscu i nie wiem jak dalej ruszyć
 
Autor tematu
Posty: 9
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 11:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Ostatnio dodane"

przez tomekz » 2008 lis 26, Śr 17:01

junki napisał(a):jest zakładka najnowsze propozycje, ustawiasz tam ile dni po dodaniu towar ma być widoczny.

poszukaj na forum było opisywane co i jak.



Mam wersje sklepu oznaczoną 1,26 , czy to możliwe że w jest ona "stara" i dlatego nie mam w niej zakładki najnowsze propozycje?
 
Autor tematu
Posty: 9
Dołączył(a): 2008 lis 06, Cz 11:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron