breadcrumbs

Dział w którym możemy proponować zmiany w programie KQS.store.

Zgłoszenie propozycji zmiany w programie, nie jest jednoznaczne, z przyjęciem jej do realizacji przez producenta oprogramowania. Autor programu w miarę swoich możliwości, będzie zapoznawał się ze zgłaszanymi sugestiami zmian. Zmiany proponowane w tym dziale, w miarę możliwości będą realizowane przez autora programu.

breadcrumbs

przez inco » 2016 kwi 16, So 18:31

Witam,

Zauważyłem że okruszki które są bardzo lubiane przez seo i Google są dostępne tylko w katalogu, proponuje aby były dostępne w całości sklepu i co ważne aby {nawigacja} była dostępna także w podstronach bazy szablonu aby nie być uzależnionym od bazy szablony jeżeli chodzi o budowę strony ,zresztą najlepiej by wszystkie skróty z bazy szablonu działały po zastosowaniu na podstronie (katalog, nowości, przechowalnia,itd.)
 
Autor tematu
Posty: 47
Dołączył(a): 2009 paź 22, Cz 22:04
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: breadcrumbs

przez tofif » 2016 kwi 17, N 03:50

Dodam do tego jeszcze menu koszyka, aby było wszystko dostępne co jest na stronie produktu. I najważniejsza rzecz - kategorie na stornie głównej, czyli jednym słowem mówiąc wyświetlanie produktów na stronie głównej w tabsie po kategoriach :)
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: breadcrumbs

przez inco » 2016 kwi 28, Cz 18:45

A i właśnie zauważyłem że niestety strona produktu nie pobiera nawigacji z bazy szablonu a w karcie produktu niema możliwości edycji nawigacji.... co np w moim przypadku powoduje ze mogę sobie nawigacje zupełnie darować...
 
Autor tematu
Posty: 47
Dołączył(a): 2009 paź 22, Cz 22:04
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: breadcrumbs

przez tofif » 2016 kwi 29, Pt 14:04

jak to nie ma ?
Załączniki
A.jpg
A.jpg (63.57 KiB) Przeglądane 2175 razy
Avatar użytkownika
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2008 kwi 28, Pn 23:03
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: breadcrumbs

przez inco » 2016 kwi 29, Pt 22:21

niema edycji na stronie produkt jest na sztywno
 
Autor tematu
Posty: 47
Dołączył(a): 2009 paź 22, Cz 22:04
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
cron